Aktualności
Konkurs na ekorzeźbę rozstrzygnięty!
20.12.2018
Na konkurs „Odpady mogą być piękne!” ogłoszony przez PGK Sp. z o.o. w Słupsku wpłynęło 31 prac. Powołana komisja miała trudne zadanie, by spośród złożonych rzeźb wybrać te najpiękniejsze. A było co podziwiać: choinki, bałwanki, renifery i wiele innych – to wszystko sprawiało, że każdy miał swoich faworytów.

INFORMACJA
17.12.2018
Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych od września do maja odbywa się co drugi tydzień, natomiast w miesiącu: czerwcu, lipcu i sierpniu co tydzień. Odpady gromadzone w sposób selektywny odbierane są przez cały rok co 2-gi tydzień. Wyjątkiem jest odpad zielony (worek brązowy), który odbierany jest w okresie od 15 marca do 30 listopada co 2-gi tydzień. Odpady wielkogabarytowe i sprzęt RTV i AGD odbierane są 4 razy w roku zgodnie z harmonogramem.

Nowe OFERTY PRACY
14.12.2018
Poszukujemy osób na stanowisko :Główny EnergetykSpecjalista ds. ochrony środowiskaWięcej informacji w zakładce - OFERTY PRACYZapraszamy do kontaktu !

Słupskie Mikołajki
7.12.2018
Tłumy dzieci i dziesiątki dorosłych bawiły się na Słupskich Mikołajkach 6 grudnia 2018 roku w hali Gryfia. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, wzorem innych firm, również miało tam swoje stoisko.

Podziękowania
4.12.2018
Prezes PGK składa podziękowania i wyrazy uznania pracownikom spółki za wzorową postawę obywatelską.Podczas pełnienia obowiązków służbowych pracownicy spółki zauważyli, w parku przy ulicy Banacha płonącego mężczyznę.Niezwłocznie przy pomocy gaśnic zgasili płomienie, wezwali służby ratunkowe oraz udzielili pierwszej pomocy, dzięki czemu nie dopuścili do tragedii.


