
Komunikat 17.07.2020 r.
17.07.2020
Szanowni Mieszkańcy,w dniu 15 lipca 2020r. na łamach jednego z profili na Facebooku pojawiło się zdjęcie kontenera z gruzem ustawionego na miejscach parkingowych dla osób niepełnosprawnych.Informujemy, że zdjęcie to zostało wykonane na początku czerwca 2020r. Kontener został odebrany przez nas w dniu 13 czerwca 2020r. Na potwierdzenie zdjęcie zrobione wczoraj rano tj. 16 lipca 2020r.Jednak nie zmienia to faktu, że popełniliśmy błąd, za który bardzo przepraszamy.






