
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Słupsku
28.02.2017
W marcu 2017 r. odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.






