Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnejwszystkim pracownikom naszej Spółkiskładam najserdeczniejsze życzenia,dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym.Dziękuję za trud włożony w realizację codziennych obowiązków.Bez Waszego zaangażowania i umiejętności nie byłoby możliwe realizowanie celów i zadań, jakie stają przed nami.Niech w codziennej pracy towarzyszy Wam zadowoleniez dobrze wykonanych zadań oraz życzliwość społeczności lokalnej doceniającej Waszą pracę.