PREZENTACJA INTERAKTYWNA
WIRTUALNY SPACER
ANKIETA
Wspólnie dbamy o środowisko

HARMONOGRAMY

 

HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW 2019
 
Mieszkańcy
Harmonogramy Wywozu - ZABUDOWA JEDNORODZINNA SŁUPSK
 
Harmonogramy Wywozu - Wielolokalówka Słupsk
 
Harmonogramy Wywozu - GMINA SŁUPSK
  1. Bierkowo
  2. Bruskowo Małe; Gać; Krzemienica; Redęcin; Swołowo; Wierzbięcin
  3. Bruskowo W 
  4. Bukówka; Niewierowo; Swochowo
  5. Bydlino
  6. Gałęzinowo; Wielichowo
  7. Głobino
  8. Grąsino; Kukowo; Lękwica; Rogawica
  9. Jezierzyce domki
  10. Wieszyno; Jezierzyce SHR; Redzikowo
  11. Karzcino; Lubuczewo
  12. Kępno; Wiklino; Wrzeście
  13. Łupiny; Stanięcino; Warblewko; Warblewo
  14. Kusowo; Płaszewko
  15. Siemianice ulAgrestowa; Akacjowa; Bratkowa; Czereśniowa; Fiołkowa; Jagodowa; Jaśminowa; Kolejowa; Kościelna; Kwiatowa; Lawendowa; Makowa; Malinowa; Miętowa; Migdałowa; Ogrodowa; Piaskowa; Pogodna; Rumiankowa; Rzemieślnicza; Spacerowa; Tęczowa; Wiśniowa; Ziołowa
  16. Siemianice ul. Boczna; Brzozowa; Bukowa; Bursztynowa; Cicha; Dębowa; Grabowa; Graniczna; Jaworowa; Jodłowa; Kasztanowa; Klonowa; Krótka;
    Leśna; Lipowa; Łąkowa; Miejska; Miodowa; Młyńska; Modrzewiowa; Parkowa; Przyjazna; Robotnicza; Rybacka; Słoneczna; Słupska;
    Sosnowa; Spokojna; Szmaragdowa; Świerkowa; Wiejska; Złota; Żytnia
  17. Strzelinko 
  18. Strzelino
  19. Włynkowo 54,55,73,73D,73E,73K
  20. Włynkowo
  21. Włynkówko
 
  1. Kobylnica ul. Bukowa; Jaśminowa; Jodłowa; Kalinowa; Olchowa; Przy Torach; Widzińska; Wierzbowa; Wiśniowa; Zaciszna; Źródlana
  2. Kobylnica ul. Chabrowa; Fiołkowa; Konwaliowa; Krokusowa; Kwiatowa; Lawendowa; Liliowa; Makowa; Malwowa; Paderewskiego; Różana;
Harmonogramy Wywozu - Gmina Główczyce
Harmonogramy Wywozu - Gmina Dębnica Kaszubska
  1. Boguszyce; Borzęcinko; Borzęcino; Brzeziniec; Łabiszewo
  2. Budowo; Budówko; Gałęzów; Grabówko; Jawory; Niepoględzie
  3. Dargacz; Dudzicze; Leśnia; Mielno 28; Podwilczyn 45; Skarszów Dolny 12; Skarszów Dolny 6A, 6B; Skarszów Dolny 41, 42; Skarszów
  4. Dębnica K ul. Akacjowa; Bukowa; Jana III Sobieskiego; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kalinowa; Kasztanowa; Kazimierza Wielkiego; Klonowa; Sosnowa;
  5. Dębnica K ul. Brzozowa; Krótka; Jodłowa; Prosta ; Wodna; Wrzosowa; Zajęcza
  6. Dębnica K ul. Fabryczna
  7. Dębnica K ul. Konwaliowa; Nad Skotawą; Niezapominajkowa; Plac Zielone Wzgórza; Makowa; Różana; Tulipanowa
  8. Dębnica K ul. Kościelna; Królowej Jadwigi; Skarszewska; Spacerowa; Sportowa; Strażacka; Władysława Jagiełły; Wysoka
  9. Dębnica K ul. ks Kani.
  10. Dębnica K ul. Leśna.
  11. Dębnica K ul.Basenowa; Bursztynowa; Kamienna; Kowalska; Lipowa; Łąkowa; Malinowa; Młyńska; Parkowa; Piaskowa; Podgórna; Polna; Żwirowa
  12. Dębnica K. ul Borówkowa; Jagodowa; Kolejowa; Pieczarkowa; Polesie; Poziomkowa; Wójta Jankowskiego; Zielona
  13. Dobieszewko; Dobra; Gogolewko; Gogolewo; Maleniec; Podole Małe; Żarkowo
  14. Dobieszewo.
  15. Dobra 3,5,6; Krzynia 12, 21; Dobieszewko 7,
  16. Dobrzec; Spole; Strzegomino
  17. Dobrzykowo; Łysomice; Łysomiczki; Mielno; Podwilczyn; Skarszów Dolny; Skarszów Górny
  18. Goszczyno; Niemczewo; Kotowo; Krzynia
  19. Grabiń, Krzywań.
  20. Motarzyno; Ochodza; Jamrzyno
  21. Starnice, Troszki.

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWA
Harmonogramy Wywozu - DAMNICA
  1. DAMNICA
Harmonogramy Wywozu - GM. SŁUPSK