WIRTUALNY SPACER
ANKIETA
Wspólnie dbamy o środowisko

DO POBRANIA

 

Dokumenty do pobrania:
  1. WZÓR UMOWY CIDG - ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW - POJEMNIK WYTWÓRCY ODPADÓW
  2. WZÓR UMOWY KRS - ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW - POJEMNIK WYTWÓRCY ODPADÓW
  3. WZÓR UMOWY CIDG - ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW - POJEMNIK PRZYJMUJĄCEGO
  4. WZÓR UMOWY KRS-ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW-POJEMNIK PRZYJMUJĄCEGO
  5. WZÓR UMOWY - NAJEM POJEMNIKA
HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW 2018
 
Harmonogramy Wywozu - GMINA SŁUPSK ( wielkogabaryty ) :
  1. Wielkogabaryty
Harmonogramy Wywozu - MIASTO SŁUPSK ( wielorodzinne ) :
  1. A. Emelianow, Bogdanowicza, Górna, Hubalczyków, Kosynierów Gdyńskich, Lady Cybulskiej, Posmykiewicza, Szafranka, Szarmacha
  2. Westerplatte, Kozietulskiego, Kniaziewicza, Nowowiejska
  3. Gdańska, Lelewela, Lipowa, Lotha, Na Wzgórzu, Piastów, Św.Piotra, Sierpinka, Raszyńska
  4. 3-go Maja, Anny Gryfitki, Banacha, batorego, Bogusława X, Jana Kazimierza, Kr. Jadwigi, Ostroroga, Sobieskiego, Władysława IV Wazów, Z. Augusta, Wiejska, Garncarska, Leszczyńskiego Piłsudskiego
  5. Armii Krajowej, Br. Gierymskich, Chełmońskiego, Chopina, Duńska, Długosza, Dunikowskiego, Fałata, Frąckowskiego, Grottgera, Herbsta, Kasprowicza, Kaszubska, Kilińskiego, Kossaka, Nad Śluzami, Narutowicza, Podgórna, Przemysłowa, Rybacka, Słowiańska, Sportowa, Szczecińska, Szarych Szeregów, Wita Stwosza.
  6. Arciszewskiego, Bałtycka, Dąbrówki, Fabryczna, Grunwaldzka, Pobożnego, Kopernika, Koszalińska, Krajewskiego, Krzywa, Krzywoustego, MKS Cieśliki, Mierosławskiego, Orzeszkowej, Partyzantów, Plac Pow. Warszawy, Pomorska, Portowa, Poznańska, Psie Pole, Skłodowskiej, Słoneczna, Sułkowskiego, Szkolna, Traugutta, Wandy, Wielicka, Wybickiego, Zielona, Żwirki i Wigury
  7. 3-go Maja 100, Anny Łajming, Andersa, Bitwy Warszawskiej, Bat. Chłopskich, Bema, Braille'a, Daszyńskiego, Deotymy, Długa, Dmowskiego, Drewniana, Filmowa, Fr. Nullo, Grodzka, Łukasiewicza, Jagiełły, Jaracza, Jedności Narodowej, Kołłątaja, Komorowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kotarbińskiego, Kowalska, Krasińskiego, Księżnej Zofii, Limanowskiego, Lutosławskiego, Małachowskiego, Małcużyńskiego, Michałowskiego, Mickiewicza, Mieszka I-go, Mikołajska, Mochnackiego, Moniuszki, Morcinka, Mostnika, Murarska, Niedziałkowskiego, Niemcewicza, Norwida, Nowobramska, Orląt Lwowskich, Ogrodowa, Paderewskiego, Piekiełko, Piotra Skargi, Plac Broniewskiego, Plac Dąbrowskiego, Płowiecka, Podchorążych, Polna, Poniatowskiego, Prosta, Prusa, Religi, Reymonta, Rejtana, Romera, Roweckiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Solskiego, Starzyńskiego, Stary Rynek, Staszica, Sygietyńskiego, Szczecińska 3,6, Szymanowskiego, Świętopełka, Teatralna, Towarowa, Tramwajowa, Tuwima, Waryńskiego, Wiatraczna, Wileńska, Witosa, Woj. Polskiego, Wolności, Wrocławska, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zaborowskiej, Zamenhofa, Zamkowa, Żeromskiego
  8. Bukowa, Gdyńska, Grzybowa, Kadłubka, Klonowa, Leśna, Reja, Strumykowa, Zamiejska
Harmonogramy Wywozu - MIASTO SŁUPSK ( jednorodzinne ) :
  1. Dmowskiego, Kalinowa, Kiepury, Limanowskiego, Nalepy, Riedla, Szpilewskiego, Zauchy.
  2. Biernackiego, Browicza, Chłopickiego, Dwernickiego, Dembińskiego, Gdańska, Gellerta, Lelewela, Lipowa, Modrzejewskiego, Na Wzgórzu, Obr. Wybrzeża, Orłowskiego, Piastów, Prof. Degi, Prof. Grucy, Prof. Lotha, Raszyńska, Rydygiera, Sierpinka, Sokolnick
  3. A.Emelianow, Bytnerowicza, Bogdanowicza, Czaplińskiego, Hubalczyków, Kijowskiego, Ks.Ziei, Kwapisza, Posmykiewicza, Repelowskiego, Sojki, Szarmacha, Trzeciak
  4. Westerplatte, Kniaziewicza, Nowowiejska
  5. Wiejska, Garncarska
  6. Chrobrego, Jana Kazimierza, Czarnieckiego, Modrzewskiego, Ostroroga, Przemysława II
  7. Chodkiewicza, Piłsudskiego, Z. Augusta
  8. Batorego, 3 Maja, Leszczyńskiego
  9. Kr. Jadwigi
  10. Banacha, Łokietka, Zamojskiego, Żółkiewskiego
  11. Cicha, Słoneczna, Zielona
  12. Kasprowicza
  13. Arciszewskiego, Krajewskiego, Mierosławskiego, Nad Śluzami, Prądzyńskiego, Pułaskiego, Sułkowskiego, Wybickiego
  14. Kusocińskiego, Łąkowa, Na Skarpie, Zamiejska
  15. Długosza, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jasna, Kilińskiego, Krzywa, Madalińskiego, Podgórna, Słowiańska
  16. Andersa, Chełmońskiego, Grottgera, Kossaka, Malczewskiego, Matejki, Romera, Szczecińska
  17. Cecorska, Chocimska, Legnicka, Miedziana, Orkana, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Wieniawskiego, Wrocławska, Złota, Żelazna
  18. Armii Krajowej, H.Pobożnego, Partyzantów, Psie Pole, świętego Ojca Pio
  19. Konarskiego, Wiatraczna, Włodkowica
  20. Bałtycka, Borchardta, MKS Cieśliki, Kościuszki, Portowa, Rejtana, Sikorskiego, Traugutta, Wandy
  21. Sygietyńskiego
  22. Lutosławskiego, Słowackiego, Szymanowskiego
  23. Poniatowskiego, Towarowa
  24. Kołłątaja, Niemcewicza, Wileńska, Woj. Polskiego
  25. Bora Komorowskiego, Kotarbińskiego, Bitwy Warszawskiej, Księżnej Zofii
  26. Fr. Nullo, Krasińskiego, Plac Broniewskiego, Plac Zwycięstwa, Prusa, Starzyńskiego, Staszica
  27. Kiepury, Nalepy, Riedla
  28. Filmowa
  29. Dmowskiego, Limanowskiego, Szpilewskiego.
  30. Jagiellońska, Kadłubka, Kochanowskiego, Reja, Ziemowita
  31. Bauera, Drzymały, Duńska, Jordan, Kaszubska, Malinowa, Owocowa, Sadowa
  32. Rybacka
  33. Borówkowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Gdyńska, Głogowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Konwaliowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Olchowa, Poziomkowa, Sucharskiego, Żurawinowa
  34. Awstrica, , ks. Brzóski, Pogodna, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa.
  35. Cienista, Marusarzówny, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, Wczasowa
  36. Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Jastruna, Wandy Chotomskiej, Legionów Polskich, Niemena, Norwida, Paukszty, Przybosia, Struga
  37. Braille, Chabrowa, Fiołkowa, Klonowa, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Różana, Wiśniowa, Zachodnia.
  38. Batalionów Chłopskich, Boya Żeleńskiego, Daszyńskiego, Fiedlera, Grabskiego, Iwaszkiewicza, Bartoszewskiego, Jeana Sibeliusa, Nałkowskiej, Mazowieckiego, Staffa, Nowaka-Jeziorańskiego, Anny Walentynowicz, Cieplińskiego, Zaborowskie
  39. Chłapowskiego
  40. Akacjowa, Brzozowa , Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Parkowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa
  41. Dmowskiego, Kalinowa, Kiepury, Limanowskiego, Nalepy, Riedla, Szpilewskiego, Zauchy.
Harmonogramy Wywozu - MIASTO SŁUPSK ( wielkogabaryty ) :
  1. Wiejska, Garncarska 3 Maja, A. Gryfitki, Batorego, Bogusława X, Leszczyńskiego Banacha, Łokietka, Zamojskiego, Żółkiewskiego Kr. Jadwigi, Sobieskiego, Wazów, Władysława IV Chrobrego, Czarneckiego, J. Kazimierza, Modrzewskiego, Ostroroga, Przemysława II Chodkiewicza, Piłsudskiego, Z. Augusta
  2. Bema, Deotymy, Długa, Filmowa, Grodzka, Jagiełły, Jaracza, Jedności Narodowej, Konopnickiej, Kowalska, Krasińskiego, Łajming, Łukasiewicza, Mickiewicza, Mikołajska, Mostnika, Murarska, Niedziałkowskiego, Nowobramska, Nullo, Ogrodowa, Piekiełko, Płowiecka, Polna, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Solskiego, Stary Rynek, Starzyńskiego, Staszica, Sygietyńskiego, Świętopełka, Teatralna, Tuwima, Zamenhoffa, Waryńskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego
  3. Bałtycka, Braille’a, Długosza, Fabryczna, Grunwaldzka, Kilińskiego, Klonowa, Kopernika, Krzywa, Małachowskiego, MKS Cieśliki, Morcinka, Orzeszkowej, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Portowa, Rejtana, Słowackiego, Słowiańska, Towarowa, Tramwajowa, Traugutta, Wandy, Wielicka, Wolności, Żwirki i Wigury
  4. Duńska, Kaszubska, Sportowa, Strumykowa, Zamiejska
  5. Andersa, Batalionów Chłopskich, Bitwy Warszawskiej, Chełmońskiego, Daszyńskiego, Dmowskiego, Dunikowskiego, Fałata, Frąckowskiego, Grottgera, Gierymskich, Herbsta, Krzywoustego, Kossaka, Koszalińska, Kotarbińskiego, Komorowskiego, Księżnej Zofii, Limanowskiego, Michałowskiego, Narutowicza, Orląt Lwowskich, Religi, Romera, Roweckiego, Szczecińska, Witosa, Wyszyńskiego, Zaborowskiej
  6. Arciszewskiego, Armii Krajowej, Curie-Skłodowskiej, Dąbrówki, Krajewskiego, Leśna, Mierosławskiego, Nad Śluzami, Partyzantów, Psie Pole, Pobożnego, Powstańców Warszawy, Szarych Szeregów, Szkolna, Sułkowskiego, Wybickiego
  7. Chopina, Drewniana, Kasprowicza, Kołłątaja, Lutosławskiego, Mieszka I, Moniuszki, Niemcewicza, Paderewskiego, Pomorska, Poznańska, Prosta, Przemysłowa, Plac Broniewskiego, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Słoneczna, Szymanowskiego, Stwosza, Wileńska, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zamkowa, Zielona
  8. 3-go Maja 100, Kadłubka, Konarskiego, Małcużyńskiego, Mochnackiego, Norwida, Reja, Skargi, Wiatraczna
  9. Bukowa, Gdyńska, Grzybowa
Harmonogramy Wywozu - GMINA DĘBNICA KASZUBSKA :
  1. SUROWCE: D. Kaszubska - Akacjowa, Bukowa, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Ks. Kani, Sikorskiego, Sosnowa, Świerkowa. Starnice; Starniczki; Troszki; Grabiń; Krzywań;
  2. SUROWCE: D.Kaszubska - Fabryczna, Kościelna, Królowej Jadwigi, Skarszewska, Spacerowa, Sportowa, Strażacka, Wł.Jagiełły, Wysoka; Boguszyce; Borzęcinko; Borzęcino; Brzeziniec; Łabiszewo
  3. SUROWCE: D. Kaszubska - Kolejowa, Borówkowa, Jagodowa, Leśna, Pieczarkowa, Polesie, Poziomkowa, Wójta Jankowskiego, Zielona. Dobrzykowo; Łysomice; Łysomiczki; Mielno; Podwilczyn; Skarszów Dolny; Skarszów Górny;
  4. Boguszyce, Borzęcinko, Borzęcino, Brzeziniec, Łabiszewo, Starnice, Troszki
  5. D. Kaszubska: Jana III Sobieskiego, Kościelna, Królowej Jadwigi, Kazimierza Wielkiego, Sikorskiego, Skarszewska, Strażacka, Spacerowa, Sportowa, Wł.Jagiełły, Wysoka
  6. D Kaszubska:Akacjowa, Borówkowa, Bukowa, Fabryczna, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Leśna, Pieczarkowa, Polesie, Poziomkowa, Sosnowa, Świerkowa, Wójta, Jankowskiego, Zielona pobierz (ikona)
  7. Dobrzykowo, Grabin, Krzywań, Łysomice, Łysomiczki, Mielno, Podwilczyn, Skarszów Dolny, Skarszów Górny,
  8. D. Kaszubska: Ks. Kani
Harmonogramy Wywozu - GMINA GŁÓWCZYCE :
  1. Wywóz odpadów Gmina Główczyce
Harmonogramy Wywozu - GMINA SŁUPSK :
  1. Włynkówko, Włynkowo,Bydlino, Strzelinko, Strzelino
  2. Bruskowo M Bruskowo W Gać Gajki Gałęzinowo Krzemienica Redęcin Swołowo Wielichowo Wierzbięcin
  3. Bierkowo Jezierzyce domki jednorodzinne Jezierzyce SHR Redzikowo Wieszyno
  4. Siemianice
  5. Krępa Słupska Płaszewko Kusowo Stanięcino Warblewo Warblewko Głobino Łupiny
  6. Jezierzyce osiedle Jezierzyce domki jednorodzinne Włynkowo Redzikowo Osiedle i SHR Siemianice Viktoria Park
  7. Strzelino GTBS 5x1100 + pozostałe Wielichowo Gałęzinowo Gajki Bruskowo Wielkie Strzelinko Włynkówko MAT BET co tydzień
  8. Włynkówko Włynkowo nr 54,55,73,73d,73e,73k Bydlino Strzelino GTBS Strzelino nr 45 i nr 1A 6x1100
  9. Redęcin Gać Swołowo Krzemienica Bruskowo Małe Wierzbięcin Bierkowo
  10. Redzikowo Oś. Redzikowo Wieszyno SHR Jezierzyce Wieś Jezierzyce Osiedle Siemianice Viktoria Park
  11. Siemianice I (do mostu) Siemianice II Siemianice Osiedle GTBS
  12. Stanięcino Warblewo Warblewko Głobino Łupiny Bierkowo PGO
  13. Krępa Słupska Płaszewko Kusowo
  14. ford_-_harmonogram.xlsx
Harmonogramy Wywozu - GMINA SŁUPSK ( wielorodzinna ) SEGREGOWANE :
  1. Wielorodzinna - segregowane
Harmonogramy Wywozu - GMINA KOBYLNICA :
  1. GMINA KOBYLNICA -- WIELKOGABARYTY
  2. Kończewo, Kuleszewo, Giełdoń, Wrząca, Scięgnica, Rozłęka, Bzowo, Kczewo, Runowo Sławieńskie, Słonowice, Słonowiczki, Komorczyn, Dobrzęcino, Ciechomice, Zagórki,Zbyszewo, Sierakowo Słupskie, Lulemino
  3. SUROWCE: KRUSZYNA, KOMIŁOWO, KWAKOWO, LUBUŃ, MASZKOWO, PŁASZEWO, ZAJĄCZKOWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO
  4. SUROWCE: Kobylnica - Banacha, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Drogowców, Drzymały, Głowackiego, Grabskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Kosynierów, Krzywa, Mikołajczyka, Narutowicza, Olchowa, Parkowa, Pocztowa, Polna, Przemęcka, S.Kądzieli, Stefczyka, Szczecińska, Tetmajera, Transportowa, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa, Zaciszna, Zarszyńska, Źródlana, WIDZINO
  5. SUROWCE: Kobylnica - Akacjowa, Cisowa, Główna, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Młyńska, Ogrodowa, Orzechowa, Topolowa, Przy Torach, R.Schumana, Rzemieślnicza, Rybacka, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Strumykowa, Wrzosowa, Wodna, Zielona, ŁOSINO
  6. SUROWCE: Kobylnica - Chabrowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Paderewskiego, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Toskańska, Tulipanowa; BOLESŁAWICE, MIEDZNO, REBLINO, REBLINKO, SYCEWICE, ZĘBOWO,
  7. ŁOSINO, ZAJĄCZKOWO, Kobylnica - Główna
  8. Kobylnica - Chabrowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Paderewskiego, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Toskańska, Tulipanowa, SYCEWICE,
  9. Kobylnica - Akacjowa, Cisowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Młyńska, Ogrodowa, Orzechowa, R.Schumana, Rybacka, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Strumykowa, Topolowa, Wodna, Wrzosowa, Zielona,
  10. KRUSZYNA, KOMIŁOWO, KWAKOWO, LUBUŃ, MASZKOWO, PŁASZEWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO
  11. Kobylnica - Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Olchowa, Przy Torach, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, Zaciszna, Żródlana; WIDZINO
  12. Kobylnica - Banacha, Drogowców, Drzymały, Głowackiego, Grabskiego, Kolejowa, Kosynierów, Przemęcka, Krzywa, Mikołajczyka, Narutowicza, Parkowa, Pocztowa, Polna, Transportowa, S.Kądzieli, Stefczyka, Szczecińska, Tetmajera, Zarszyńska, Witosa
  13. BOLESŁAWICE, MIEDZNO, REBLINO, REBLINKO, ZĘBOWO
Harmonogramy Wywozu - GMINA USTKA :
  1. Zapadłe, Orzechowo
  2. Rowy - domki
  3. Rowy- mieszkańcy
  4. Przewłoka
  5. Poddąbie
  6. Objazda, Bałamątek
  7. Machowinko
  8. WYTOWNO KOLONIA, PRZWŁOKA ul. Sienna 5,22,50
  9. Dębina
  10. Dalimierz Przewlocki, Wytowno
Harmonogramy Wywozu - PRZEDSIĘBIORSTWA :
  1. Gmina Kobylnica
  2. Gmina Słupsk - Rejon I (Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe, Bydlino, Gałęzinowo, Gajki, Krzemienica, Swołowo, Strzelino, Strzelinko, Wierzbięcin, Włynkowo, Włynkówko, Bierkowo, Głobino, Krępa Słupska, Kusowo, Warblewo)
  3. Gmina Słupsk - Rejon II (Siemianice, Lubuczewo, Wrzeście, Karzcino, Wiklino, Rogawica, Grąsino, Jezierzyce, Redzikowo, Kukowo, Bukówka, Wieszyno)
  4. Dębnica Kaszubska - 1 środa
  5. Dębnica Kaszubska - 2 środa
  6. Dębnica Kaszubska - 3 środa
  7. Dębnica Kaszubska - 4 środa
  8. Gmina Trzebielino
  9. Gmina Smołdzino
  10. Gmina Główczyce
  11. Gmina Damnica
  12. Gmina Ustka - Rowy, Dębina
  13. Gmina Ustka - Zapadłe, Przewłoka, Orzechowo
  14. Gmina Ustka - Poddąbie
  15. Gmina Ustka - Dalimierz Przewłocki, Wytowno, Machowinko
  16. Gmina Ustka - Objazda, Bałamątek