niedziela, 23 września 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Z życia firmy

"Modernizacja sortowni odpadów selektywnie zbieranych tworzyw sztucznych i makulatury"

Komunikat ws. odgazowania kwatery w RIPOK w Bierkowie

PGK Spółka  z o.o. informuje, że z uwagi na wysokie temperatury przesuwa przystąpienie do wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na odgazowaniu kwatery „J” zgodnie z dokumentacją techniczną oraz pozwoleniem na budowę ( znak: 730/2016 z dnia 02.11.2016 ) w terminie 01.08. 2018 – 30.08.2018 roku.

Komunikat ws. odgazowania kwatery w RIPOK w Bierkowie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku informuje, że przystępuje do wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na odgazowaniu kwatery „J” zgodnie z dokumentacją techniczną oraz pozwoleniem na budowę ( znak: 730/2016 z dnia 02.11.2016 ) w terminie 01.08. 2018 – 30.08.2018 roku.

PGK z dużą dotacją [2018-07-25]
PGK z dużą dotacją

W dniu 24 lipca 2018 roku marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, członek zarządu województwa pomorskiego Aleksander Orłowski oraz prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, Jan Gurgun, podpisali umowę na dofinansowanie projektu pn. „Modernizacja sortowni odpadów selektywnie zbieranych tworzyw sztucznych i makulatury”. Dofinansowanie pochodzić będzie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. 

"Wykonanie instalacji odgazowania eksploatowanej części składowiska odpadów komunalnych- etap I- kwatera H1 i H2 na terenie ZUO w Bierkowie"

Akcja Zima - jesteśmy otwarci na Wasze sygnały[2017-01-26]
Akcja Zima - jesteśmy otwarci na Wasze sygnały

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że uruchomiony został bezpośredni numer do dyspozytorów Zakładu Robót Porządkowych przy ul. Bałtyckiej 11A, pod którym można zgłaszać wszelkie sygnały i uwagi dotyczące śliskości ulic na terenie Miasta Słupska (dot. m.in. gołoledzi, pokrywy śnieżnej, itp.).

nr tel. czynny całą dobę (do 15 kwietnia) - 695 900 880

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku[2016-12-22]
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom oraz Pracownikom i Ich Rodzinom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Życzymy także wszystkiego co najlepsze na każdy dzień Nowego 2017 Roku. 

Zarząd PGK Sp. z o.o. w Słupsku

PGK przygotowane do zimy

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, do którego należy zimowe utrzymanie wszystkich ulic oraz części chodników w mieście, jest w pełni przygotowane do zimowej akcji odśnieżania Słupska. 

Jan Gurgun nowym Prezesem Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-11-16]

Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że 15 listopada 2016 r. podjęła uchwałę o powołaniu Pana Jana Gurguna na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku. 

Rozstrzygnęliśmy konkurs na nazwę dla „Cmentarza dla zwierząt domowych”, który powstaje na terenie PGK w pobliżu Bierkowa. Za najciekawszą, budzącą dobre skojarzenia i pasującą do charakteru działalności cmentarza uznano propozycję „Dolina Pupilków”.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku ogłasza otwarty konkurs dla wszystkich słupszczan i mieszkańców Ziemi Słupskiej na nazwę dla powstającego "Cmentarza dla zwierząt domowych". Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału - do wygrania atrakcyjne nagrody! Szczegóły dotyczące konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są po kliknięciu "więcej".

Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-05]

Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki odbędą się 10 października 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Słupsku (sala nr 110) od godz. 13:30. Regulamin Postępowania Kwalifikacyjnego dopuszcza obecność w trakcie rozmów obserwatorów.

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-04]

Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wymogi formalne spełnili następujący kandydaci:

Ewa Bednarska (Słupsk)
Andrzej Białous (Gdynia)
Jan Gurgun (Kobylnica)
Adam Sędziński (Słupsk) 

Informujemy, że ogłoszony został konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Ogłoszenie[2016-07-27]

Rada Nadzorcza w dniu 26.07.2016 r. po konsultacji wyników postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu z Prezydentem Miasta Słupska będącym Zgromadzeniem Wspólników Spółki,  uznała że żaden z czterech kandydatów uczestniczących w tym postępowaniu nie spełnił wymagań do powierzenia funkcji Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-07-15]

Informujemy, że w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku wymogi formalne spełnili następujący kandydaci:

Andrzej Białous (Gdynia)
Iwona Falkowska (Słupsk)
Grażyna Piątek (Widzino)
Anna Wojciechowska (Słupsk)

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

18 czerwca 45 dzieci naszych pracowników uczestniczyło w zorganizowanej przez PGK Sp. z o.o. w Słupsku wycieczce do Gdańska. Program obejmował m.in. spacer po starym mieście, pobyt w manufakturze słodyczy, zajęcia edukacyjne w Centrum Nauki Hewelianum oraz wizytę w ZOO w Oliwie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wycieczki.

Przygotowaliśmy dla Państwa skróconą wersję Sprawozdania Zarządu Spółki z działalności w 2015 r. Plik do pobrania w formacie .pdf dostępny jest po kliknięciu "więcej". Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nim.

14 maja br. w godz. od 10:00 do 14:00 w Zakładzie Robót Porządkowych PGK przy ul. Bałtyckiej 11A w Słupsku po raz szósty z okazji „Dnia bez Śmiecenia” została przeprowadzona akcja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury.

Cała branża spotyka się na Ziemi Słupskiej

W dniach 11-14 maja 2016 r. w Ustce odbędzie się 48. Zjazd Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Gospodarzami Zjazdu są Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Ustce.

Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań[2016-03-08]
Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia. Niech uśmiech i zadowolenie towarzyszy Wam każdego dnia, a wszelkie troski i kłopoty odejdą w niepamięć. Życzę także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, nieustającej radości z życia oraz spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

Szkolenie operatorów HDS

6 lutego w PGK odbyło się praktyczne i teoretyczne szkolenie dla 31 kierowców i mechaników z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń HDS typu Cargo. Szkolenie miało na celu rozszerzenie wiedzy załogi odnośnie prawidłowego użytkowania hydraulicznych dźwigników samochodowych, zasad bezpieczeństwa i przeglądów konserwacyjnych. Samochody wyposażone w HDS są przez naszą firmę wykorzystywane na co dzień przy odbiorze odpadów selektywnie zbieranych oraz worków gruzowych.

Poznaj Strategię PGK na lata 2015-2022

Informujemy, że opracowana została Strategia PGK Sp. z o.o. w Słupsku na lata 2015-2022. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.  Jesteśmy przekonani, że przy pomocy ekologicznie zaangażowanych słupszczan i mieszkańców naszego regionu wszystkie jej zapisy zostaną pomyślnie zrealizowane. Strategia w formacie .pdf jest dostępna do pobrania po kliknięciu "więcej" oraz w Biuletynie Informacji Publicznej PGK.

Co zrobić z choinką?

Wzorem lat ubiegłych, PGK zbiera poświąteczne choinki od mieszkańców Słupska i okolic. Akcja pod hasłem „Daj choince drugie życie" ma na celu upowszechnienie zwyczaju selektywnej zbiórki świątecznych drzewek i zwrócenie uwagi mieszkańców na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Prowadzone działania mają ograniczyć ilości odpadów biodegradowalnych na składowisku, które znacznie powiększają swoją objętość w okresie poświątecznym.

Zamiana praw własności gruntów[2015-12-30]
Zamiana praw własności gruntów

Informujemy, że 23 grudnia 2015 r. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku zawarło akt notarialny
z Miastem Słupsk, zamieniający prawo użytkowania wieczystego na prawo własności gruntów, posiadanych w Słupsku przy ul. Szczecińskiej oraz ul. Bałtyckiej. Koszt zamiany praw wyniósł 1 855 448 zł, z czego 999 999 zł zostało uregulowane w 2015 r. Spłata pozostałej kwoty została rozłożona na raty.

Podpisaliśmy umowę na Rozbudowę Instalacji Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów

23 grudnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku podpisana została umowa na dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko projektu pn. „Rozbudowa instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów 
 z uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych w Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Bierkowie”.            

PGK Sp. z o.o. w Słupsku serdecznie zaprasza na festyn pod hasłem "Pożegnanie Lata z Nadzieją", który odbędzie się 12 września o godz. 12:00 na Placu Zwycięstwa w Słupsku.

Dzień Prewencji w Rowach

W sobotę 25 lipca w parku przy ul. Słonecznej w Rowach odbył się coroczny Dzień Prewencji, do udziału w którym zostało zaproszone Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku.

Dzień Dziecka z Nadzieją i PGK

W sobotę, 30 maja, na terenie Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Słupsku odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, współorganizowana przez PGK Sp. z o.o. w Słupsku. W zabawach udział wzięło kilkaset osób, w tym 60 dzieci pracowników naszej firmy, dla których przygotowano moc atrakcji. Jedną z nich była nowoczesna śmieciarka PGK, za kierownicą której mogło zasiąść każde dziecko. Zachęcamy do zapoznania się z galerią fotograficzną z tego wydarzenia.

Przy ul. Bałtyckiej funkcjonuje skup szkła i makulatury!

Informujemy, że przy PSZOK Bałtycka EkoPrzystań, zlokalizowanym na terenie Zakładu Robót Porządkowych PGK Sp. z o.o. w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A, uruchomiony został skup stłuczki szklanej oraz makulatury. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

PGK na deskach Teatru Rondo

W dniu 15 maja w Teatrze Rondo miał miejsce wieczór teatralny z cykklu Stage Reading. Zespół Doświadczeń Dramatycznych Teatru Rondo w towarzystwie zaproszonych gości i muzyków zaprezentował inscenizację dramatu pt. "Miedzy nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej w reżyserii Wiolety Komar. Pojemniki PGK stanowiły element scenografii tego niezwykle poruszającego spektaklu.

Światowy Dzień Ziemi - dzieci posadziły 500 bratków

Z okazji Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia odbył się III Marsz Zielonych Skrzatów, w którego organizację włączyło się PGK Sp. z o.o. w Słupsku. Dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 5 i 6 posadziły w Parku Powstańców Warszawskich 500 bratków przekazanych przez naszą Spółkę.

Czyn społeczny - posprzątajmy w Lasku Północnym

Serdecznie zachęcamy wszystkich słupszczan do wzięcia udziału w czynie społecznym, polegającym na uprzątnięciu terenu Lasku Północnego w Słupsku. Akcja rozpocznie się w niedzielę, 15 marca, o godz. 12:00 przy Centrum Edukacji, Rekreacji i Promocji Miasta Słupska „Leśny Kot” przy ul. Bauera.

Zachęcamy zarządców nieruchomości i szkoły do segregacji

PGK Sp. z o.o. w Słupsku, rozbudowując system selektywnej zbiórki odpadów u źródła, od 1 lutego 2015 r. wprowadza możliwość bezpłatnego użyczenia pojemników na butelki typu PET dla zarządców nieruchomości zamieszkałych.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie zainteresowane placówki oświatowe będą miały możliwość otrzymania w użyczenie kompletu pojemników do segregacji odpadów.

Informujemy, że z dniem 16 grudnia 2014 r. Prezes Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku Mariusz Chmiel powołał Zespół do spraw opracowania strategii rozwoju Spółki na lata 2015 - 2022. Strategia ma być gotowa do końca marca 2015 r.

Spotkanie z Prezydentem[2014-12-18]

Informujemy, że 15 grudnia 2014 r. odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Nadzorczej PGK, w którym uczestniczył Pan Prezydent Robert Biedroń, wraz z Pełnomocnikiem ds. Zrównoważonego Rozwoju i Zielonej Modernizacji Miasta Panią Beatą Maciejewską oraz Dyrektorem Gabinetu Panem Marcinem Anaszewiczem. Prezydent zapoznał się ze strukturą organizacyjną Spółki, zakresem działania i aktualną sytuacją PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami słupskiej telewizji internetowej 10minut.tv, dotyczącymi nowego pojazdu naszego przedsiębiorstwa i organizowanego przez nas konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Film dostępny po kliknięciu "więcej".

PGK na Święcie Plonów Gminy Trzebielino

PGK Sp. z o.o. w Słupsku włączyło się w organizację tegorocznych Dożynek Gminy Trzebielino, które odbyły się 13 września w Suchorzu. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Rodzinny Piknik Ekologiczny pod czołpińską latarnią

2 sierpnia br. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku wzięło udział w Rodzinnym Pikniku Ekologicznym, zorganizowanym przez Słowiński Park Narodowy. Impreza okazała się wielkim sukcesem, a udział w niej wzięło kilkaset osób - głównie turystów z niemal każdego zakątka kraju.

Główczycki Festiwal Lata z PGK

W dniach 5-6 lipca br. na terenie stadionu w Główczycach odbyła się kolejna edycja Główczyckiego Festiwalu Lata - największej imprezy na terenie gminy. Tym razem, podobnie jak każdego roku, podczas Festiwalu swoją obecność na terenie Gminy mocno zaakcentowało PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Dzień Dziecka z Nadzieją

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z imprezy z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanej na terenie Fundacji Nadzieja ze Słupska dla rodzin pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Zaczynamy kolejną inwestycję!

30 maja w siedzibie PGK Sp. z o.o. w Słupsku doszło do podpisania umowy między naszą spółką a firmą ARCO Sp. z o.o. na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa instalacji mechaniczno - biologicznego przetwarzania odpadów z uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych w Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Bierkowie”. W ramach zadania w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie zrealizowana zostanie nowoczesna kompostownia, a istniejąca sortownia odpadów zmieszanych rozbudowana zostanie o trzy nowe fotosortery.

Dzień Komunalnika 2014

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęciową z pikniku rodzinnego pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku z okazji "Dnia Komunalnika". Impreza odbyła się w "Leśnym Kocie" przy ul. Bauera, a udział w niej wzięło niemal pół tysiąca pracowników naszej firmy wraz z rodzinami.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w związku z ogólnopolską akcją promocyjną pn. "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" w sobotę 10 maja w godz. 10:00-12:00 będzie można odwiedzić Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, w którym zrealizowane zostały dwie inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Wielkanocne spotkanie z naszymi Emerytami

W poniedziałek 14 kwietnia w siedzibie PGK przy ul. Szczecińskiej w Słupsku miało miejsce spotkanie zarządu oraz załogi naszej firmy z emerytowanymi pracownikami PGK. Okazją do zorganizowania po raz pierwszy tej przyjemnej uroczystości były zbliżające się radosne Święta Wielkanocne.

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań, pracujących w PGK Sp. z o.o. w Słupsku, najserdeczniejsze życzenia.  Aby dzięki Waszym uśmiechom nasz świat nieustannie stawał się wspanialszym. Aby bycie kobietą tu i teraz było źródłem zadowolenia. Aby spotkanie kobiecego i męskiego świata zawsze niosło ze sobą mnóstwo radości, a także wzajemnego szacunku. Życzę również, aby praca w PGK Sp. z o.o. w Słupsku zawsze dawała Wam nieskrywaną satysfakcję oraz aby urzeczywistniły się wszystkie Wasze marzenia.

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

Zabawa choinkowa dla dzieci pracowników PGK

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z zabawy dla dzieci pracowników PGK, która odbyła się 1 lutego w Słupskim Ośrodku Kultury.

Kultura i natura z PGK

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku uczestniczyło w ekologicznym pikniku na terenie Gminy Kobylnica, który odbył się pod hasłem „Okaż kulturę i dbaj o naturę”. Głównym elementem imprezy było przedstawienie osiągnięć w zakresie ekologii firm, dla których dbałość o środowisko naturalne jest jednym z priorytetów.

Podpisaliśmy umowę ze Słupskiem

Informujemy mieszkańców Słupska, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. podpisało z Urzędem Miejskim w Słupsku umowę na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Słupska z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.

Ważna informacja dla klientów indywidualnych[2013-05-17]
Ważna informacja dla klientów indywidualnych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że od klientów indywidualnych, posiadających umowy na wywóz nieczystości w systemie dwumiesięcznym bądź kwartalnym, ostatni raz nasza firma odbierze odpady (przed 1 lipca 2013r.) według obowiązującego harmonogramu. W sytuacji, gdy ostatnie opróżnienie pojemnika wypada w maju, klient może zamówić dodatkową usługę odbioru odpadów w czerwcu, według obowiązujących stawek. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta PGK, pod nr tel. 0-59 841 43 85, lub osobiście w BOK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku.

Uczniowie Budowlanki zbierali elektroodpady

27 kwietnia na terenie Zakładu Robót Porządkowych PGK przy ul. Bałtyckiej odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przeprowadzona wyjątkowo nie przez nasze Przedsiębiorstwo, a przez uczniów Zespołu Szkół Budowlanych im. Inżynierów Polskich w Słupsku.

Eko-weekend z Biedronką za nami

W dniach 19-20 kwietnia na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Szafranka w Słupsku odbyła się cykliczna akcja "Pielęgnujemy Eko-zwyczaje", tym razem przebiegająca pod hasłem Eko-weekendu przed Dniem Ziemi. Mieszkańcy Słupska mieli okazję otrzymać ekologiczne torby na zakupy, w zamian za opakowania szklane i aluminiowe.

Radni Gminy Dębnica Kaszubska z wizytą w ZUO

Radni Gminy Dębnica Kaszubska gościli we wtorek 23 kwietnia br. w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Przedstawiciele Rady wraz z wójtem Gminy Panem Eugeniuszem Dańczakiem byli szczególnie zainteresowani technologiami wykorzystywanymi na terenie ZUO, a także sposobem zagospodarowania konkretnych odpadów, zwłaszcza zbieranych selektywnie.

Pielęgnujemy EKOzwyczaje z Biedronką

Już w piątek i sobotę (19-20 kwietnia) odbędzie się kolejna edycja ekologicznej akcji "Pielęgnujemy EKOzwyczaje", organizowanej przez sieć sklepów Biedronka. Tradycyjnie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku przyłączyło się do akcji, do wzięcia udziału w której serdecznie zapraszamy. Tym razem odpady szklane zbierać będziemy przy sklepie Biedronka przy ulicy Szafranka 2 w Słupsku.

Ruszyła Zielona Kampania

Przypominamy o możliwości selektywnej zbiórki odpadów zielonych przez mieszkańców domów jednorodzinnych w Słupsku, Kobylnicy, Siemianicach i Krępie Słupskiej i właścicieli domków letniskowych. Ruszyła Zielona Kampania! Przekonaj się, że naprawdę warto! 

Dołącz do Elektrogratki z PGK

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Słupska i regionu do udziału w ogólnopolskim programie Elektrogratka. Każdy, kto dostarczy do Punktu Zbiórki PGK przy ul. Bałtyckiej 11A zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, otrzyma kupony, biorące udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród – sprzętu RTV i AGD. Zapraszamy!

Wzór rozwiązania umowy - do pobrania

Szanowni Klienci!
Zachęcamy do pobrania wzoru rozwiązania umowy, wypełnienia dokumentu i dostarczenia go do Biura Obsługi Klienta PGK Sp. z o.o. w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 112. W obliczu nowych regulacji prawnych powinni Państwo rozwiązać wiążącą nas umowę do końca miesiąca czerwca za tzw. porozumieniem stron, bez zachowania okresu wypowiedzenia - czyli w każdym czasie. Proponujemy uczynić to jak najszybciej.

Promocyjne ceny na wywóz odpadów budowlanych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców i Przedsiębiorców, informuje, że obniżone zostały ceny za odbiór odpadów budowlanych! Tylko teraz usługa odbioru odpadów w workach o pojemności 1m³ wynosi 115,00 zł brutto! Zachęcamy również do korzystania z atrakcyjnych cen za odbiór odpadów w kontenerach.

Sprzedaż butli gazowych[2013-03-19]
Sprzedaż butli gazowych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku ogłasza sprzedaż butli używanych na gaz propan-butan:

- 2 kg w cenie 23,00 zł brutto/1 szt.

- 3 kg w cenie 30,00 zł brutto/1 szt.

Miejsce sprzedaży: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie,
tel. 59 8431642 wew.331.

Zasady udostępniania kopii umów[2013-03-07]
Zasady udostępniania kopii umów

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z dniem
1 marca 2013r. wprowadziło opłaty za udostępnienie i przesłanie kopii umowy na odbiór odpadów .

Opłaty za udostępnienie i przesłanie dokumentacji wynoszą:

1) kopia umowy na odbiór odpadów     - 2,50 zł brutto

2) przesłanie kopii na wskazany adres   - 2,50 zł brutto

Debatowaliśmy o edukacji i zmianach w ustawie

23 stycznia w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku odbyła się debata pt. „Nowe założenia gospodarki odpadami w gminie. Jak przekonać mieszkańców?”. W dyskusji udział wzięło prawie czterdziestu przedstawicieli samorządów i instytucji z Północno-Zachodniego Regionu naszego województwa, zainteresowanych wdrażanymi zmianami w gospodarce komunalnej.

Przedstawiciele Komisji Europejskiej z wizytą w ZUO

Przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Rozwoju Regionalnego Komisji Europejskiej – Pani Justyna Podralska oraz Pan Pascal Boijmans – 16 stycznia odwiedzili Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Nasi goście swoje zainteresowanie skierowali na realizację projektu pn. „Rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej i cieplnej w ZUO w Bierkowie”.

Daj choince drugie życie

Apelujemy do mieszkańców przede wszystkim budynków wielorodzinnych, a także domów jednorodzinnych, właścicieli obiektów handlowych, usługowych, administracji i zarządców nieruchomości o nie wyrzucanie poświątecznych choinek do śmietników, tylko składanie ich obok pojemników do selektywnej zbiórki odpadów z umieszczonym logo PGK.

Informacja dla mieszkańców GMINY GŁÓWCZYCE

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku uprzejmie informuje, że z dniem 1 stycznia 2013 roku wzrasta cena odbioru odpadów komunalnych z zasobów mieszkaniowych na terenie Gminy Główczyce. Poniżej również znajdziecie Państwo informacje dot. zakupu pojemników.

Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2012-12-12]
Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego Rada Nadzorcza powołała Pana Mariusza Chmiela na stanowisko Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku.

Uchwała podjęta w tej sprawie wchodzi w życie z dniem 01 stycznia 2013 r.

Jesienne porządki z Zieloną Kampanią PGK

Przy okazji jesiennych porządków w ogrodach i na działkach przypominamy o możliwości selektywnej zbiórki odpadów zielonych przez mieszkańców domów jednorodzinnych w Słupsku, Kobylnicy, Siemianicach i Krępie Słupskiej oraz właścicieli domków letniskowych. Przekonaj się, że naprawdę warto! 

Zima będzie cieplejsza – efekty akcji „Lata z Radiem”

Dzięki aktywnemu uczestnictwu mieszkańców naszego miasta i regionu w Wielkiej Zbiórce Odpadów Opakowaniowych, która miała miejsce przy okazji koncertu Lata z Radiem w Słupsku, udało nam się zakupić i przekazać wychowankom Placówki Socjalizacyjnej „Mój Dom – Moja Przyszłość” 21 zimowych kurtek i szalików.

Zakończone praktyki dla niepełnosprawnych

14 września 2012r. na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie odbyło się uroczyste zakończenie praktyk zawodowych dla grupy sześciu osób, będących podopiecznymi Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – Koła w Słupsku.

PGK wzięło udział w miejskich imprezach

Święto Ryby, Święto Miasta i Dwumiasta oraz II Regaty o tytuł Letniej Stolicy Polski - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku wzięło udział we wszystkich tych imprezach. 

Prezes Andrzej Gazicki Przedstawicielem Regionalnym KIGO

Andrzej Gazicki, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, został Przedstawicielem Regionalnym województwa pomorskiego Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, największej tego typu organizacji w Polsce. To zaszczytne wyróżnienie nie tylko dla naszego Przedsiębiorstwa, ale również dla całego Słupska.

Segreguj odpady – to się opłaca!

Już 11 sierpnia br. podczas koncertu Lata z Radiem na placu Zwycięstwa w Słupsku Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku wraz z Rekopolem Organizacją Odzysku S.A. zorganizuje akcję pt. „Segreguj odpady – to się opłaca”. Za dostarczone do stoiska PGK i Rekopolu odpady opakowaniowe będzie można otrzymać kwiaty oraz różne gadżety. Dla rekordzistów przewidziano atrakcyjne nagrody specjalne.

PGK grillowało ze słupszczanami

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku objęło swoim wsparciem jedną z najbardziej udanych imprez tegorocznych wakacji, jakim był II Europejski Festiwal Smaków „Smak Pomorza 2012” Słupskie Grillowanie, który odbył się w sobotę, 21 lipca na placu Zwycięstwa w Słupsku.

Główczycki Festiwal Lata z PGK

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku było jednym z partnerów organizacyjnych Główczyckiego Festiwalu Lata, który odbył się w dniach 14-15 lipca w Główczycach. Podczas imprezy rozdaliśmy niezliczoną ilość gadżetów, a najmłodsi mieli okazję zasiąść za kierownicą specjalistycznego pojazdu.

Nowe MAN-y w taborze PGK

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku w ostatnich tygodniach dokonało zakupu kolejnych dwóch nowych, nowoczesnych i uniwersalnych pojazdów bramowych na podwoziach samochodów ciężarowych marki MAN. 

PGK dba o pas nadmorski

Już w maju br. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przystąpiło do sprzątania pasa nadmorskiego od Rowów aż do Ustki. Sprzątanie obejmuje miejscowości oraz plaże w Rowach, Dębinie, Poddąbiu, Orzechowie i Ustce - do zejścia na plażę przy Ośrodku Wczasowym „Perła” oraz w Lędowie, po zachodniej stronie Ustki.

 

PGK na Międzynarodowym Zlocie Historycznych Pojazdów Wojskowych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku włączyło się w organizację XV Letniego Międzynarodowego Zlotu Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłówku Wschodnim. Impreza trwała od 25 czerwca do 1 lipca i przyciągnęła do siebie tysiące sympatyków militariów i wojska.

Wyjątkowy pracownik na emeryturze

Józef Terefeńko, kierowca samochodu ciężarowego w Zakładzie Wywozu Odpadów Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, 29 czerwca br. po 37 latach pracy w naszej firmie przeszedł na zasłużoną emeryturę. Życzymy wszystkiego najlepszego i wielu pogodnych dni!

Festyn rodzinny i zwycięska ulotka

27 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbył się Festyn Rodzinny, w trakcie którego rozstrzygnięto liczne konkursy dla dzieci. Wśród nich znalazł się oczywiście konkurs na najciekawszą ulotkę dotyczącą segregacji odpadów, któremu patronowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku.

Pielęgnujemy EKO zwyczaje

W dniach 22-23 czerwca br. nasze Przedsiębiorstwo wzięło udział w akcji organizowanej wspólnie przez sieć sklepów Biedronka oraz firmę Carlsberg Polska. Przed sklepem Biedronka przy ul. Szafranka w Słupsku udało nam się zebrać w sumie 1180 kg szkła. Partnerami akcji „Pielęgnujemy EKO zwyczaje” była stale współpracująca z PGK Rekopol Organizacja Odzysku S.A. oraz Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Zakończenie sprzedaży gazu[2012-06-15]
Zakończenie sprzedaży gazu

Informujemy, że z dniem 1 lipca 2012 roku Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku zaprzestaje sprzedaży gazu propan-butan w butlach 2, 3 i 11 kg. Jednocześnie informujemy o możliwości zakupu "klatek" na butle, pustych butli gazowych oraz gaśnic.

Pożyteczna wizyta Radnych Gminy TRZEBIELINO w Bierkowie

13 czerwca br. radni Gminy Trzebielino złożyli wizytę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Celem spotkania było zapoznanie się z założeniami znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Na początku radni zwiedzili teren ZUO, gdzie zapoznali się z zasadami jego funkcjonowania oraz wprowadzonymi nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami, w zakresie gospodarowania odpadami. Następnie w sali audiowizualnej przedstawiona została prezentacja multimedialna dotycząca nowych uregulowań prawnych, w trakcie której dyskutowano na temat ich wprowadzenia w praktyce.

Dzień Dziecka w Pęplinie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku wzięło udział w festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Pęplinie (Gmina Ustka). Impreza odbyła się w niedzielę – 10 czerwca br. – na stadionie miejscowego GKS Karola.

PGK na seminarium w Gdańsku

W dniu 5 czerwca br., w sali Sejmiku Województwa Pomorskiego w Gdańsku, odbyło się seminarium szkoleniowe pt. „System regionalnych rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi”. W spotkaniu uczestniczył Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku - Andrzej Gazicki oraz Kierownik Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie – Jacek Turski.

Zapraszamy na Słupski Piknik Ekologiczny

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku wspiera finansowo realizację projektu „Żyj ekologicznie!”. W jego ramach, już w sobotę 9 czerwca na terenie SOSiR w Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się Słupski Piknik Ekologiczny. Impreza potrwa od godz. 10:00 do 16:00 – serdecznie zapraszamy!

Kärcher z wizytą w Słupsku

1 czerwca gośćmi w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku byli Panowie: Jacek Olko, dyrektor generalny, Rafał Nęcek, dyrektor ds. sprzedaży sieci dilerskiej oraz Marcin Narloch, regionalny koordynator sprzedaży region północ z firmy Kärcher Sp. z o.o.

Testowaliśmy nowoczesne pojazdy

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku w ostatnich dniach testowało dwa pojazdy, które być może w przyszłości zasilą jego tabor. Była to samobieżna zamiatarka podciśnieniowa marki Schörling oraz samochód bezpyłowy z nadwoziem Olympus, wyposażony w urządzenie do mycia i odkażania pojemników. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć obu pojazdów podczas testów w PGK.

Słupszczanie nie zawiedli w „Dniu bez śmiecenia”

Nieprawdopodobnym sukcesem zakończyła się druga edycja „Dnia bez śmiecenia” w naszym mieście, zorganizowana przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. oraz Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Słupsku. Ilość dostarczonych do Punktu Zbiórki przy ul. Bałtyckiej elektrośmieci i makulatury pobiła wszystkie wcześniejsze rekordy. W sumie jednego dnia zebraliśmy więcej odpadów, niż podczas trzech ostatnich tego typu akcji razem wziętych!

Pozbądź się zużytego sprzętu i makulatury w „Dniu bez śmiecenia”

11 maja 2012 roku kolejny raz obchodzić będziemy „Dzień bez śmiecenia”. Z jego okazji Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oraz Miasto Słupsk ponownie zorganizowały akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Odpady będzie można wymienić na rośliny do przydomowego ogroduKoordynatorem "Dnia bez śmiecenia" w Polsce jest Rekopol Organizacja Odzysku S.A.

PGK na Festynie Rodzinnym w Damnie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku kolejny raz wzięło udział w Festynie Rodzinnym przy Zespole Szkół w Damnie, organizowanym co roku w ramach zajęć edukacyjnych dla dzieci w okresie majówki. PGK zaprezentowało specjalistyczny pojazd, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci.

Wysoka ocena działalności spółki na Zgromadzeniu Wspólników

W piątek, 27 kwietnia 2012 r., w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników. Działalność Spółki za 2011 rok oceniono bardzo wysoko. Posiedzeniu przewodniczył Andrzej Kaczmarczyk - Z-ca Prezydenta Miasta. Reprezentując właściciela spółki  - Prezydenta Macieja Kobylińskiego  - wysoko ocenił  działalność Rady Nadzorczej i Zarządu PGK.  Firma pracuje bardzo dobrze na rzecz miasta, co można na każdym kroku zauważyć. Cenne są  nowatorskie inicjatywy podejmowane przez Zarząd. O wysokiej pozycji PGK świadczy zysk, a przede wszystkim wskaźniki – powiedział Andrzej Kaczmarczyk. – Cieszę się z dobrej współpracy i serdecznie dziękuję Prezesowi Zarządu za osiągnięte wyniki – dodał.

Spotkanie z Brianem Tracy’m

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku Andrzej Gazicki spotkał się w Warszawie z Brianem Tracy’m, jednym z największych, światowych autorytetów biznesu. Okazją do wymiany poglądów i doświadczeń było rozpoczęcie IV edycji Akademii Przedsiębiorcy Kredyt Banku

Z wizytą u Pierwszej Damy

Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku Andrzej Gazicki 27 marca wziął udział w spotkaniu z małżonką Prezydenta RP Anną Komorowską. W Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama gościła członków Narodowej Rady Ekologicznej, której jest Honorową Przewodniczącą.

Ruszyła Zielona Kampania

Przypominamy o możliwości selektywnej zbiórki odpadów zielonych przez mieszkańców domów jednorodzinnych i właścicieli domków letniskowych w mieście Słupsku. PGK wzorem lat ubiegłych od 16 kwietnia do 15 listopada br. wprowadza dla mieszkańców domów jednorodzinnych usługę, polegającą na odbiorze odpadów organicznych. Przekonaj się, że naprawdę warto! 

Wybory członków Rady Nadzorczej w PGK
23 marca br., w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku, odbyły się wybory dwóch członków Rady Nadzorczej spółki. Zostały one poprzedzone zebraniami przedwyborczymi, które miały miejsce 2 marca. Zgłoszono wtedy siedmiu kandydatów, których wytypowali pracownicy poszczególnych jednostek organizacyjnych. W wyniku głosowania, przedstawicielami załogi w Radzie Nadzorczej PGK zostali wybrani: Jacek Buksakowski – Specjalista ds. Technicznych w Dziale Technicznym oraz Józef Kłak – Klasyfikator i Kontroler Składowania Odpadów w ZUO w Bierkowie.
PGK Słupsk na pokazie w PGK Koszalin
W ramach wieloletniej współpracy przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Koszalinie zaprosili Prezesa Zarządu słupskiego PGK na pokaz zamiatarek firmy Kärcher. Po podobnym spotkaniu nasze przedsiębiorstwo zdecydowało się na zakup jednej z najnowocześniejszych w Polsce zamiatarek typu MC 50 Advanced.
Najlepsze życzenia dla naszych Pań
W dniu 8 marca br. z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Prezes Zarządu - Andrzej Gazicki odwiedził na stanowiskach pracy wszystkie Panie zatrudnione w Biurze Obsługi Klienta, Zakładzie Wywozu Odpadów, Międzyzakładowej Przychodni Lekarskiej, administracji oraz księgowości spółki.
Panie, poza symbolicznym kwiatkiem otrzymały drobną nagrodę pieniężną, przyznaną przez Zarząd Spółki.
Zmiana cennika od 1 kwietnia 2012 r.
Szanowni klienci – informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, z uwagi na niezależne od nas czynniki, jest zmuszone podnieść cenę za świadczenie usługi wywozu i składowania odpadów komunalnych o 8%. Nowy cennik będzie obowiązywał od dnia 1 kwietnia 2012 roku.
Zobacz jak wygląda praca pługosolarki (galeria zdjęć)
Jednym z zadań Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku jest zimowe utrzymanie ulic, placów i chodników w mieście. Nasza spółka z należytą starannością wywiązuje się z tego zadania, systematycznie odśnieżając oraz posypując mieszanką soli i piasku słupskie jezdnie. Przy zimowej akcji usuwania skutków zimy PGK wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, taki jak prezentowana na zdjęciach pługosolarka na podwoziu MAN-a.
Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w PGK
Dnia 15 lutego br., w centrali Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, przy ulicy Szczecińskiej, odbyło się szkolenie pn. „Pierwsza pomoc w ramach okresowego szkolenia BHP”. Wzięli w nim udział pracownicy Działu Inwestycji i Remontów słupskiej spółki. Zajęcia prowadzone były przez ratowników medycznych słupskiego Stowarzyszenia Joannici Dzieło Pomocy.
W Słupsku pracuje najnowocześniejsza zamiatarka w Polsce (wideo)
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, kontynuując stały proces wymiany i unowocześniania taboru w celu podniesienia jakości świadczonych usług, zakupiło nowoczesną zamiatarkę renomowanej firmy Kärcher. Maszyna o oznaczeniu MC 50 Advanced charakteryzuje się niespotykaną uniwersalnością, a także wysoką wydajnością.
PGK na Konwencie Samorządowców Powiatu Słupskiego
W dniach 7-8 lutego 2012 r. w Gościńcu „u Bernackich” w Smołdzinie odbył się Konwent Samorządowców Powiatu Słupskiego, z udziałem Wojewody Pomorskiego Ryszarda Stachurskiego. Na spotkanie zostało zaproszono także Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, którego Prezes Zarządu Andrzej Gazicki przeprowadził prezentację dotyczącą zmian w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Gościliśmy radnych Gminy Damnica
W piątek (10 lutego) na zaproszenie Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie odwiedzili radni Gminy Damnica. Wizyta dotyczyła przede wszystkim nadchodzących rewolucyjnych zmian w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Przesunięcie harmonogramu wywozu odpadów[2012-02-06]
Przesunięcie harmonogramu wywozu odpadów
Informujemy, że w związku z bardzo niskimi temperaturami w poniedziałek (6 lutego) większość pojazdów do odbioru odpadów Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku nie wyjechała na trasy. Harmonogram odbioru uległ tym samym przesunięciu o jeden dzień - odbiór zaplanowany na poniedziałek odbędzie się we wtorek, ten zaplanowany na wtorek w środę, itd., aż do soboty, gdy zostaną wykonane zlecenia zaplanowane na piątek. Za powstałe niedogodności przepraszamy.
Goście z Ukrainy odwiedzili ZUO w Bierkowie
23 stycznia br. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie odwiedzili goście z Łucka (woj. Wołyńskie) na Ukrainie. Celem wizyty było zapoznanie się z funkcjonowaniem zakładu oraz poznanie nowoczesnych technik unieszkodliwiania odpadów. Nasi goście w pierwszej kolejności zwiedzili teren ZUO, a następnie udali się do sali audiowizualnej, aby obejrzeć film ukazujący działalność PGK oraz porozmawiać o najnowszych inwestycjach słupskiej spółki.
Z wizytą w Sierznie [2012-01-24]
Z wizytą w Sierznie
Przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku 20 stycznia br. wizytowali Zakład Zagospodarowania Odpadów sp. z o.o. w podbytowskim Sierznie. W ramach wymiany doświadczeń słupszczanie zapoznali się z technologiami wykorzystywanymi w tym nieodległym zakładzie.
Noworoczna choinka dla dzieci pracowników PGK
Z inicjatywy Zarządu PGK w sobotę, 21 stycznia br., w sali Słupskiego Ośrodka Kultury odbyła się wzorem lat ubiegłych, tradycyjna zabawa noworoczna dla dzieci pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku. Profesjonalnie przygotowany program imprezy sprawił, że najmłodsi świetnie się bawili.
W noworocznej zabawie wzięło udział prawie 150 dzieci pracowników naszego przedsiębiorstwa. Najmłodsi uczestnicy imprezy mieli zaledwie roczek, a najstarsi – 14 lat.
Jak to szybko zleciało...
W dniu 30 grudnia 2011 r. uroczyście pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Grzegorza Kucewicza – dyspozytora Zakładu Robót Porządkowych PGK.
Spotkania opłatkowe w PGK
Kontynuując zapoczątkowaną w 2008 roku tradycję, Prezes Zarządu PGK Andrzej Gazicki spotkał się z pracownikami Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w zakładach w Bierkowie oraz w Słupsku przy ul. Bałtyckiej i Szczecińskiej. Z każdym z nich podzielił się opłatkiem, życząc rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nowym 2012 roku.
Uruchomiliśmy zakład wulkanizacyjny
14 grudnia na terenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku oficjalnie zainaugurowano działalność zakładu wulkanizacyjnego. Dzięki tej inwestycji zaspokojone zostały wszystkie potrzebny naszego przedsiębiorstwa w zakresie napraw ogumienia, przynosząc spore oszczędności dla firmy.
Projekt zrealizowany! [2011-12-08]
Projekt zrealizowany!
W dniu 7 grudnia 2011 roku na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie odbyła się uroczystość zakończenia realizacji projektu pn. „Rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie" - inwestycji współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.
Radni Gminy Słupsk z wizytą w Bierkowie
15 listopada br. radni Gminy Słupsk złożyli wizytę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Celem spotkania było zapoznanie się z założeniami znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Na początku radni zwiedzili teren ZUO, gdzie zapoznali się z zasadami jego funkcjonowania oraz innowacjami wprowadzonymi w ostatnim czasie. Następnie w sali audiowizualnej przedstawiona została prezentacja multimedialna dotycząca nowych przepisów oraz dyskutowano na temat ich wprowadzenia.
Kolejne szkolenie z zakresu pozyskiwania zielonej energii
15 listopada br. w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku odbyło się Szkolenie z zakresu obsługi, eksploatacji i konserwacji modułu pompująco-regulacyjnego zainstalowanego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, z uwzględnieniem pozyskiwania przesyłu i odwadniania biogazu. Szkolenie zostało przeprowadzone przez przedstawiciela firmy „Wagra” z Torunia, która wykonuje roboty budowlane związane z rozbudową istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego.
Pokaz zamiatarek firmy Kärcher
W czwartek, 27 października, w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbył się przygotowany specjalnie dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku pokaz zamiatarek renomowanej firmy Kärcher.
Szkolenie z zakresu obsługi agregatu kogeneracyjnego w PGK
20 października br. w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku, odbyło się Szkolenie z zakresu obsługi agregatu kogeneracyjnego Stratos MGM 180 z silnikiem MAN E 2876, zainstalowanego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. W szkoleniu wzięło udział 10 osób z załogi PGK. Zostało ono przeprowadzone przez przedstawicieli firmy Motorgas z Sopotu, gdzie zakupiony został generator.
Prosimy mieszkańców ul. Sucharskiego i Jodłowej o wyrozumiałość[2011-10-13]
Prosimy mieszkańców ul. Sucharskiego i Jodłowej o wyrozumiałość
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku informuje, że w związku z remontem nawierzchni ulic Sucharskiego i Jodłowej, od dnia 13 października 2011 do odwołania, pojemnik SPW na odpady komunalne będzie ustawiony na potrzeby mieszkańców w/w ulic przy ul. Sucharskiego.
W związku z zaistniałą sytuacją prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.
Kolejni radni na spotkaniach w Bierkowie
W dniach 22 i 23 września br. kolejni radni złożyli wizytę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Byli to odpowiednio radni miasta Słupska i radni gminy Główczyce. Celem spotkań było zapoznanie się z założeniami znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
W ich trakcie odbywały się prezentacje multimedialne oraz prowadzono dyskusje na temat nowych przepisów. Nasi goście zwiedzili także teren zakładu, przyglądając się jego funkcjonowaniu oraz innowacyjnym technologiom tam stosowanym.
VIII Edycja Słupskich Dni Gospodarki za nami
W dniach 20-21 września br. odbyły się VIII Słupskie Dni Gospodarki. Tegoroczna edycja słupskiego święta biznesu przybrała inny od dotychczasowego charakter. Zrezygnowano z części wystawienniczej na rzecz dwudniowego forum, które zorganizowano w Dolinie Charlotty.
Pierwszy w Polsce pokaz samobieżnej zamiatarki elewatorowej marki Challenger
18 września 2011r., pod słupskim Ratuszem, odbył się pierwszy w Polsce pokaz samobieżnej zamiatarki elewatorowej marki Challenger. Maszyna została zaprezentowana podczas corocznego Święta Ryby, na które licznie przybyli mieszkańcy Słupska i okolic.
Pokaz został zorganizowany wspólnie przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku oraz firmę Hewea, krajowego lidera dostaw nowoczesnych pojazdów komunalnych.
Słupskie PGK na konferencji w Sejmie RP
14 września 2011r.w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbyła się konferencja pn. „Gospodarka odpadami komunalnymi - wyzwania dla samorządów”. Jednym z głównych powodów dla których została ona zorganizowana była obawa samorządów przed problemami związanymi z uchwaloną w lipcu nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, w następstwie której stają się właścicielami odpadów. Współorganizatorem konferencji było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku.
Radni Gminy Kobylnica na spotkaniu w Bierkowie
15 września br., w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, odbyło się spotkanie dotyczące znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
Wzięli w nim udział przedstawiciele Rady Gminy Kobylnica, pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku oraz mecenas Mirosław Krzyszczak z kancelarii prawnej Bojar & Krzyszczak SPK. Uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację multimedialną, dyskutowali na temat nowych przepisów oraz zwiedzili teren ZUO.
Wracamy na ul. Sportową[2011-09-06]
Wracamy na ul. Sportową
Informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wraz z zakończeniem prac związanych z przebudową ul. Sportowej w Słupsku, przywrócimy uprzednio obowiązujący system odbioru odpadów. Odpady odbierane będą w każdy czwartek przez pojazd bezpylny. Pierwszy raz na ul. Sportowej pojawimy się już 8 września i jeśli przejazd naszych pojazdów będzie się odbywał bez utrudnień, dalszy odbiór odpadów będzie się odbywał według wcześniej funkcjonującego harmonogramu. Tym samym zabrane zostaną również kontenery umiejscowione przy skrzyżowaniach z ul. Drzymały i Kaszubską.

Na zdjęciu ul. Sportowa dnia 13 lipca br.
Przedstawiciele Gminy Ustka z wizytą w Bierkowie
Wójt Gminy Ustka Anna Sobczuk-Jodłowska, Przewodniczący Rady Gminy Bogdan Żabiński oraz gminni radni byli gośćmi Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Andrzeja Gazickiego oraz kierownika Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie Jacka Turskiego. Przedstawiciele Gminy Ustka zapoznali się z założeniami znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, a także zwiedzili teren ZUO.
Goście z Krymu odwiedzili PGK
Dnia 24 sierpnia br. gościliśmy na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie 32-osobową grupę z Autonomicznej Republiki Krymu. Gości przyjął Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, który wraz z kierownikiem zakładu Jackiem Turskim opowiedział naszym wschodnim sąsiadom o technologiach stosowanych na składowisku.
Kolejna Ekosobota za nami!
1140 kilogramów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz 900 kg makulatury mieszanej – tyle odpadów przywieźli do Punktu Zbiórki przy ul. Bałtyckiej mieszkańcy Słupska i regionu podczas kolejnej Ekosoboty z PGK.
Ekosobota z PGK – oddaj sprzęt lub makulaturę, odbierz kwiaty
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku zachęca wszystkich mieszkańców naszego miasta i regionu do wzięcia udziału w kolejnej akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Akcja zostanie przeprowadzona w sobotę, 13 sierpnia br., na terenie Zakładu Robót Porządkowych PGK w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A.
Harmonogram odbioru odpadów z miejscowości pasa nadmorskiego
Informujemy, że po lewej stronie naszej strony internetowej w zakładce "Harmonogramy" można zapoznać się z systemem odbioru odpadów z miejscowości pasa nadmorskiego w trakcie sezonu letniego.
PGK Słupsk ponownie startuje w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku po raz kolejny bierze udział w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy pn.: „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.
Przypominamy, że w listopadzie 2009 roku spółka, jako jedyna w Słupsku została wyróżniona w tym konkursie, w kategorii pracodawców zatrudniających pow. 250 pracowników. Uroczystość podsumowania konkursu odbyła się w Dworze Artusa w Gdańsku.
Zgodnie z obowiązującym regulaminem konkursowym, pracodawcy nagrodzeni bądź wyróżnieni, mogą być zgłaszani do konkursu ponownie, po upływie 2 lat. Ze względu na udokumentowane nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony pracy, PGK Słupsk i tym razem śmiało angażuje się w to ważne wydarzenie.

zobacz video !
Kup tanio piękne pelargonie i fuksje w promocyjnej cenie
Lato to czas przystrajania naszych ogrodów i balkonów malowniczymi, kolorowymi kwiatami.
Upiększają one nasze otoczenie, dodają życia i fantazji, ale przede wszystkim wpływają na nasze dobre samopoczucie i humor.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej prowadzi promocyjną sprzedaż pelargonii oraz fuksji w bajecznych kolorach. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Bierkowie w celu wybrania i zakupu kwiatów.
Prosimy mieszkańców ul. Sportowej i Wczasowej o wyrozumiałość
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku informuje, że na czas remontu nawierzchni ulicy Sportowej jej mieszkańcy powinni wrzucać odpady do zbiorczych kontenerów. Ustawiliśmy je na początku ul. Sportowej przy skrzyżowaniu z ul. Kaszubską oraz w okolicy pętli autobusowej przy skrzyżowaniu z ul. Drzymały.
Podpisaliśmy ważną umowę związaną z przetwarzaniem biogazu
12 lipca 2011 roku, Prezes Zarządu PGK Andrzej Gazicki podpisał z firmą „Iron Tronic Szymon Posiadły” umowę na wykonanie monitoringu parametrów pracy dwóch agregatów prądotwórczych, które znajdują się na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie.
Agregaty są częścią innowacyjnego systemu służącego do pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z odzyskiwanego biogazu.
Odnawialne źródła energii – następny krok do przodu
1 lipca 2011 roku, Prezes Zarządu PGK Andrzej Gazicki podpisał z firmą „PUH Helena Jaszczak” umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach projektu pn. „Rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie".
Ze Sportowej odbieramy inaczej
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku informuje, że na czas remontu nawierzchni ulicy Sportowej jej mieszkańcy powinni wrzucać odpady do zbiorczych kontenerów. Ustawiliśmy je na początku ul. Sportowej przy skrzyżowaniu z ul. Kaszubską oraz w okolicy pętli autobusowej przy skrzyżowaniu z ul. Drzymały.
Prezes Andrzej Gazicki członkiem Komisji Rewizyjnej KIGO
10 czerwca br. podczas Walnego Zgromadzenia Członków Krajowej Izby Gospodarki Odpadami w Licheniu Starym wybrano nowych członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego na kolejną kadencję. W Komisji Rewizyjnej zasiadł m.in. Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku Andrzej Gazicki.
Delegacja PGK z wizytą w Gdańsku
Kilkuosobowa delegacja Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, z Prezesem Zarządu Andrzejem Gazickim na czele, uczestniczyła w konferencji zorganizowanej z okazji zakończenia projektu pn. „Modernizacja Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Gdańsku”.
Podpisaliśmy kolejną umowę w sprawie pozyskiwania „zielonej energii”
Dnia 26 maja 2011 roku w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku Prezes Zarządu Andrzej Gazicki podpisał z firmą „Wagra” z Torunia umowę na budowę pryzm energetycznych oraz modernizację systemu odbierania energii elektrycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie.
Ruszyła "Zielona Kampania" ![2011-05-23]
Ruszyła Zielona Kampania !
Przypominamy o możliwości selektywnej zbiórki odpadów zielonych przez mieszkańców domów jednorodzinnych i właścicieli domków letniskowych w mieście Słupsku .
PGK wzorem lat ubiegłych od 15 kwietnia do 15 listopada br. wprowadza dla mieszkańców domów jednorodzinnych usługę, polegającą na odbiorze odpadów organicznych.
Przekonaj się, że naprawdę warto!
zobacz więcej
Ogromny sukces „Dnia bez śmiecenia” w Słupsku
Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury, zorganizowana 11 maja przy okazji ogólnopolskiego „Dnia bez śmiecenia”, okazała się wielkim sukcesem. Słupszczanie do Punktu Zbiórki przy ul. Bałtyckiej przywieźli tego dnia prawie pięć razy więcej starych urządzeń, niż podczas ubiegłorocznej „Ekosoboty”!
Znaczący udział PGK w obradach Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Koszalinie
W dniach 12-13 maja br. w Koszalinie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pod hasłem „Marketing terytorialny a ochrona środowiska”. Podczas niej swoje wystąpienie miał również Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku dr Andrzej Gazicki.
Pozbądź się zużytego sprzętu i makulatury w „Dniu bez śmiecenia”
11 maja 2011 roku po raz piąty w naszym kraju obchodzić będziemy „Dzień bez śmiecenia”. Z jego okazji Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, wspólnie z Wydziałem Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Słupsku, przygotowały akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Odpady będzie można wymienić na rośliny do przydomowego ogrodu.
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników[2011-05-06]
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników
z okazji dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej.

Kliknij na obrazek, by zapoznać się z treścią.
Wysoka ocena działalności spółki na Zgromadzeniu Wspólników
W czwartek, 28 kwietnia 2011 r., w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników. Działalność Spółki za 2010 rok oceniono bardzo wysoko. Prezydent Miasta Słupska Maciej Kobyliński stwierdził, że PGK, wśród innych spółek miejskich, należy do najwyżej ocenianych. – Firma pracuje bardzo dobrze na rzecz miasta, które jest coraz czystsze i piękniejsze, a jej pracownicy zasługują na pochwałę. O wysokiej pozycji wśród innych spółek świadczy zysk, a przede wszystkim wskaźniki – powiedział prezydent Kobyliński. – Jestem z Was dumny i serdecznie gratuluję sukcesu – dodał.
40 lat jak jeden dzień
Czterdzieści lat w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku spędziła Pani Teresa Staszkiewicz, która 18 kwietnia br. przeszła na zasłużoną emeryturę. W ostatnim dniu jej pracy towarzyszyli jej wszyscy przyjaciele, koleżanki i koledzy z PGK, z Prezesem Zarządu spółki Andrzejem Gazickim na czele.
Już siedemnasty MAN zasilił tabor PGK
W połowie kwietnia tabor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku zasilił kolejny nowoczesny pojazd. Jest to uniwersalny samochód ciężarowy z zabudową bramową na podwoziu MAN’a TGM. To już 17 nowy pojazd tej marki, który trafił do naszej firmy w ostatnich trzech latach.
Kolejna grupa dzieci odwiedziła ZUO w Bierkowie
Uczniowie z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO im. Mikołaja Reja w Słupsku 14 kwietnia br. odwiedzili Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Dzieci w towarzystwie wychowawców zapoznały się z technologiami stosowanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, dotyczącymi segregacji, unieszkodliwiania i składowania odpadów.
Międzynarodowa współpraca nabrała tempa
23 marca do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku przyjechali Tommi Järvinen, dyrektor handlowy i członek zarządu fińskiej rafinerii L&T Recoil oraz Petri Jokinen, dyrektor EcoStream Polska. Spotkanie miało na celu przygotowanie PGK do eksportu olejów przepracowanych do Finlandii.
Pomóż zwierzętom wspólnie z PGK
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, rozszerzając zakres swojej proekologicznej działalności, zachęca wszystkich mieszkańców Słupska oraz regionu do włączenia się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt oraz żwirku dla kotów. Efekty zbiórki zostaną przekazane słupskiemu oddziałowi Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Spotkanie specjalistów BHP w Bierkowie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku było gospodarzem seminarium słupskiego oddziału członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Spotkanie odbyło się 18 marca na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie.
Podnoszenie jakości poprzez wzrost kwalifikacji
W dniach 14-15 marca w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku ponad siedemdziesięciu pracowników naszej firmy zostało przeszkolonych w zakresie ochrony informacji niejawnych oraz danych osobowych.
Dzień Kobiet w PGK [2011-03-09]
Dzień Kobiet w PGK
W dniu 8 marca br. z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Prezes Zarządu - Andrzej Gazicki odwiedził na stanowiskach pracy wszystkie Panie zatrudnione w Biurze Obsługi Klienta, Zakładzie Wywozu Odpadów, Międzyzakładowej Przychodni Lekarskiej, administracji oraz księgowości spółki.
Panie, poza symbolicznym kwiatkiem otrzymały drobną nagrodę pieniężną, przyznaną przez Zarząd Spółki.
Podpisaliśmy umowę na nowy generator
Dnia 7 marca 2011 roku w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku Prezes Zarządu Andrzej Gazicki podpisał z firmą MOTORGAS sp. z o.o. umowę na dostawę oraz montaż agregatu kogeneracyjnego.
Szkolenie auditorów wewnętrznych ISO
2 marca w siedzibie Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku odbyło się szkolenie auditorów wewnętrznych dla normy ISO 9001:2008, zgodne z wymaganą normą PN-EN ISO 19011:2003, dotyczące auditowania systemów zarządzania jakością. Szkolenie dla naszych pracowników przeprowadziła Pani Magdalena Ledwoń, auditor wiodący z firmy Lemco Partner z Gdyni.
Kolejny Przyjaciel na emeryturze
25 lutego br. pożegnaliśmy Zygmunta Piwowara, który po 28. latach pracy w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Słupsku postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. W ostatnim dniu pracy naszego Przyjaciela towarzyszyło mu liczne grono koleżanek i kolegów.
Spotkanie z Mateuszem Damięckim pod patronatem PGK
Aktor Mateusz Damięcki i Paweł Długołęcki dwukrotnie spotkali się w Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku z mieszkańcami naszego miasta. Opowiadali o swojej miłości do Rosji i samochodowej podróży z 2009 roku, podczas której dokładnie poznali ten kraj. W organizację spotkania aktywnie włączyło się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku oraz Rotary Club Słupsk.
Podnosimy swoje KWALIFIKACJE !
Z inicjatywy Prezesa Zarządu dr Andrzeja Gazickiego w PGK zaczęto wdrażać nowoczesny system informacyjnej publikacji elektronicznej INFOR-LEX z myślą o bardziej efektywnej obsłudze klienta a także usprawnieniu działalności finansowo-księgowej, organizacji i zarządzania, zamówień publicznych, transportu, wywozu odpadów oraz inwestycji i remontów. W dniu 8 lutego br. w sali audiowizualnej spółki odbyła się prezentacja funkcjonowania tego profesjonalnego serwisu z udziałem Zarządu i zainteresowanych pracowników PGK.
Jest to niewątpliwie kolejny krok w realizacji skutecznego zarządzania poprzez jakość w dążeniu do doskonalenia usług jakie realizujemy, a także poprawy warunków i jakości pracy, dzięki stworzeniu optymalnych warunków pracy naszym pracownikom.

Zabawa dla najmłodszych
Z inicjatywy Zarządu PGK w sobotę, 5 lutego br., w sali Słupskiego Ośrodka Kultury odbyła się tradycyjna zabawa noworoczna dla dzieci pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku. Profesjonalnie przygotowany program imprezy sprawił, że najmłodsi świetnie się bawili.
Jak ten czas szybko płynie…
W dniu 14 stycznia 2011 roku żegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Włodzimierza Jankowskiego – starszego mistrza Zakładu Technicznej Obsługi Pojazdów w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku.
Wigilia w PGK [2010-12-24]
Wigilia w PGK
Już po raz trzeci pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku wzięli udział we wspólnym wigilijnym spotkaniu w siedzibie Spółki. Wcześniej Prezes Zarządu PGK dr Andrzej Gazicki odwiedził z opłatkiem załogę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, Zakładzie Robót Porządkowych w przy ul. Bałtyckiej i Zakładzie Technicznej Obsługi Pojazdów przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. Z każdym pracownikiem podzielił się opłatkiem i złożył indywidualne życzenia.
Eko-Słupsk na PolEko [2010-11-28]
Eko-Słupsk na PolEko
Miasto Słupsk, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku oraz Wodociągi Słupsk uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska PolEko 2010. Poznańskie targi odbyły się w dniach 23-26 listopada br. Słupsk i jego spółki stały się już stałymi uczestnikami tego wydarzenia, na którym promowały na całą Polskę (i nie tylko) ekologiczny charakter naszej małej ojczyzny.
Jesteśmy gotowi na nadejście zimy
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, do którego należy zimowe utrzymanie wszystkich ulic oraz niewielkiej części chodników w mieście, jest już przygotowane do zimowej akcji odśnieżania Słupska.


Już w listopadzie wizyta francuskich gości
Z inicjatywy Prezesa Zarządu Andrzeja Gazickiego w dniu 16 października br. naszą firmę odwiedzili przedstawiciele spółki „Izbor” z Warszawy; Victor Iwanicki – Prezes Zarządu i Piotr Jaworski. Goście odwiedzili Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, gdzie z dużym zainteresowaniem zapoznali się z nowoczesnymi technologiami zagospodarowania odpadów. W trakcie spotkania dyskutowano na temat rozważenia możliwości współpracy w zakresie podnoszenia standardów segregacji oraz utylizacji odpadów a także pozyskiwania energii odnawialnych.
Fotosorter już funkcjonuje
W październiku br. w hali sortowni tworzyw sztucznych, mieszczącej się na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, zamontowano i uruchomiono nowoczesny sorter optoelektryczny. Jest to jedno z czterech podobnych urządzeń funkcjonujących w naszym kraju, które pozwoli zwiększyć wydajność sortowania o około 25%. Zakup sortera dofinansowany został ze środków pochodzących z EkoFunduszu.
PGK współorganizatorem spotkania Grupy Wymiany Doświadczeń Związku Miast Polskich
W dniach 07-08 października 2010 r.odbyło się piąte spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń, którego gospodarzem było Miasto Słupsk z udziałem miejskich firm komunalnych: „Wodociągów Słupsk” oraz PGK Sp. z o.o. – które reprezentował Prezes Zarządu Spółki Andrzej Gazicki.
PGK na Międzynarodowej Konferencji Naukowej
24 września br. w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku, pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska Macieja Kobylińskiego, odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo regionalne” na temat „Bezpieczeństwa i ochrony ludności oraz infrastruktury krytycznej wybrzeża i miast regionu nadmorskiego". Podczas konferencji referat dotyczący bezpieczeństwa ekologicznego wygłosił Prezes Zarządu PGK sp. z o.o. w Słupsku dr Andrzej Gazicki.
Podpisana umowa z Inżynierem Kontraktu
17 września br. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Słupsku podpisało umowę z Inżynierem Kontraktu nad realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie”. Funkcję tą pełnić będzie firma Dewab-Consult z Gdańska.
PGK na jubileuszowych uroczystościach
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku w dniach 10-12.09.2010r. mocno zaangażowało się w obchody jubileuszy 700 i 745-lecia naszego miasta.
Umowa z Marszałkiem podpisana
W środę, 18 sierpnia 2010 r., Prezes Zarządu PGK sp. z o.o. w Słupsku Andrzej Gazicki podpisał w Gdańsku umowę na dofinansowanie projektu pn. „Rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystanie go do produkcji energii elektrycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie”. Otrzymane przez nasze Przedsiębiorstwo środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.
Niższe ceny za odbiór azbestu
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta i regionu, w ramach stałych działań w zakresie poprawy jakości życia i warunków ekologicznych obniżyło ceny unieszkodliwiania azbestu.

PGK dla turystów [2010-08-02]
PGK dla turystów
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku wzięło udział w plenerowej imprezie zorganizowanej przez Gminę Ustka pn. "Dzień Prewencji". 31 lipca w parku przy ul. Słonecznej w Rowach odbył się pokaz sprzętu i prezentacja różnych instytucji, w tym także naszego przedsiębiorstwa.
Pozyskaliśmy kolejne środki na ekologiczną inwestycję
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku pozyskało z EkoFunduszu ponad milion złotych na projekt pn. „Automatyzacja procesu sortowania odpadów poprzez zainstalowanie sortera w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie”. W jego ramach zakupiony zostanie nowoczesny sorter optoelektryczny, dzięki czemu wydajność sortowania tworzyw sztucznych wzrośnie o około ¼.
Wielki sukces Ekosoboty z PGK
Ilość osób zainteresowanych oddaniem zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz makulatury w ramach akcji „Ekosobota z PGK” przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu słupszczan i mieszkańców naszego region odebraliśmy setki kilogramów niebezpiecznych dla środowiska odpadów oraz nadającej się do ponownego przetworzenia makulatury, jednocześnie rozdając 250 kwiatów.
Unijne pieniądze na energię odnawialną
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Słupsku odniosło kolejny sukces w walce o unijne środki. Z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego, dofinansowana zostanie rozbudowa istniejącego systemu pozyskiwania gazu składowiskowego i wykorzystania go do produkcji energetycznej i cieplnej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie.
Ekosobota z PGK – oddaj sprzęt lub makulaturę, odbierz kwiaty
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku zachęca wszystkich mieszkańców naszego miasta i regionu do wzięcia udziału w akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Akcja zostanie przeprowadzona w sobotę, 10 lipca br., na terenie Zakładu Robót Porządkowych PGK w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A.

Efekt kontaktów międzynarodowych PGK z fińską firmą EcoStream
W dniu 11 maja 2010r. w siedzibie PGK, Prezes Zarządu Andrzej Gazicki i Dyrektor Zarządzający oddziału rafinerii Hamina w Finlandii Petrii Jokinen - podpisali umowę dotyczącą stworzenia wspólnego przedsięwzięcia w zakresie zagospodarowania olejów przepracowanych jako szczególnie toksycznych i niebezpiecznych odpadów dla środowiska naturalnego. Dzięki tej cennej ekologicznej inicjatywie powstanie wkrótce u nas zintegrowany system zbiórki olejów przepracowanych.
Na uwagę zasługuje fakt, że będzie to pierwszy i jedyny, innowacyjny tego typu program w Polsce.
A czas jak rzeka płynie ...
W dniu 5 maja 2010r. żegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Ludomira Bierndgarskiego - operatora ciężkich maszyn budowlanych i drogowych
Podczas uroczystego pożegnania w sali audiowizualnej Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie z udziałem koleżanek i kolegów, Andrzej Gazicki - Prezes Zarządu i Iwona Żytka - Członek Zarządu Spółki, podziękowali Panu Ludomirowi za znaczący wkład pracy w naszej firmie.
Rozdaliśmy rośliny za makulaturę
Wielkim sukcesem zakończyła się kolejna zbiórka makulatury, przeprowadzona przez redakcję „Dziennika Bałtyckiego”. Współorganizatorem akcji „Drzewko za makulaturę” było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców naszego miasta udało się zebrać łącznie ponad 2,5 tony makulatury.
Zielona Kampania 2010 [2010-04-09]
Zielona Kampania 2010
Przypominamy o możliwości selektywnej zbiórki odpadów zielonych przez mieszkańców domów jednorodzinnych w mieście Słupsku i właścicieli domków letniskowych. Przekonaj się, że naprawdę warto!
Wizyta naszych południowych sąsiadów
W dniu 17 marca br. naszą firmę odwiedziła grupa 4 studentów z Czech.Tereza Adamcová, Liběna Mináriková, Lenka Kozielová i Jan Pavliska przebywają w słupskim Centrum Kształcenia Praktycznego w ramach realizacji unijnego programu Leonardo da Vinci jako beneficjenci projektu "Jak się żyje w Europie".
Gospodarzami spotkania byli:Prezes Zarządu PGK - Andrzej Gazicki i Członek Zarządu - Iwona Żytka, którzy zapoznali młodych Czechów z działalnością firmy, jej osiągnięciami i planami rozwoju.
Podziękowania dla słuchaczy Szkoły Policji
Prezydent Maciej Kobyliński i Andrzej Gazicki, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, podziękowali słuchaczom słupskiej Szkoły Policji za udział w akcji odśnieżania miasta. Ich bezinteresowna pomoc z pewnością przyczyniła się do uchronienia Słupska przed podtopieniami.
PGK Słupsk ma swój kanał na YouTube[2010-03-04]
PGK Słupsk ma swój kanał na YouTube
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku od początku marca posiada własny kanał w najpopularniejszym serwisie umożliwiającym prezentację własnych produkcji filmowych w Internecie – YouTube.com. Za pośrednictwem kanału o nazwie „PGKSlupsk” nasze Przedsiębiorstwo prezentować będzie w sieci filmy przedstawiające codzienną pracę i ważne wydarzenia z życia firmy, a także produkcje z zakresu ekologii i ochrony środowiska.
Pierwszym, jak najbardziej aktualnym filmem zamieszczonym w Internecie przez użytkownika PGKSlupsk, jest dziesięciominutowe przedstawienie pracy naszego Przedsiębiorstwa w czasie wciąż trwającej „Akcji Zima 2010”. W najbliższym czasie w serwisie YouTube pojawi się m.in. trzyczęściowy film pt. „Wspólnie dbamy o środowisko”. Zapraszamy do odwiedzin!
zobacz
Z żywiołem też sobie poradzili
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, jako największa firma w mieście zajmująca się walką ze skutkami zimy, w ostatnich tygodniach niejednokrotnie spotkała się z nieprzychylnymi i krzywdzącymi informacjami pojawiającymi się w lokalnych mediach. Niestety w genezie tych opinii często nie znajduje się merytoryczna wiedza na temat zakresu działań PGK w zimowej akcji odśnieżania miasta. To właśnie brak odpowiednich informacji niejednokrotnie składa się na powstawanie nierzetelnych artykułów oraz negatywnych opinii części lokalnych mediów i mieszkańców dotyczących pracy PGK. Postanowiliśmy przybliżyć Państwu przebieg tegorocznej „Akcji Zima”, aby pokazać wysiłek naszych pracowników „od kuchni”, a także przekazać niezbędne informacje związane z walką z żywiołem.Czy tylko PGK odpowiada za odśnieżanie miasta ? Dlaczego nie wszystkie chodniki były oczyszczone ? Na jakie strefy utrzymania dróg podzielony jest Słupsk ?
Na te i inne pytania odpowie Państwu film zrealizowany podczas największych opadów śniegu w lutym 2010 roku.
PGK w Słupsku inwestuje w klienta
Dzień przed wigilią Bożego Narodzenia swoją działalność rozpoczęło nowoczesne Biuro Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku. Po ponad miesiącu funkcjonowania nowego BOK klienci przyzwyczaili się już do wysokiego komfortu obsługi i z przyjemnością odwiedzają naszą firmę. Często zdarza się, że sami pozostawiają liczne opinie na temat doskonałych warunków, w jakich przychodzi im załatwić swoje sprawy. My również postanowiliśmy poprosić ich o zdanie.
Zobacz wypowiedzi niektórych z nich na video.
Na zdjęciu obok : poseł Zbigniew Konwiński odwiedza Biuro Obsługi Klienta PGK jeszcze w starym roku (30 grudnia 2009r.)
Kto odśnieża 90% chodników w mieście, jeśli nie PGK ?
W ostatnich dniach do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku dotarło wiele sygnałów od zaniepokojonych mieszkańców, którzy skarżyli się na zalegające przy ich pojemnikach nieodebrane odpady. Jednak ich zarzuty wobec PGK są bezpodstawne, ponieważ pracownicy spółki dokładają wszelkich starań, by rzetelnie wykonywać swoją pracę, znacznie wykraczając poza zakres swoich obowiązków. Problemem, z którym muszą się mierzyć, jest opieszałość administratorów nieruchomości, nie dbających o odśnieżanie dojazdów do pojemników oraz bezmyślność kierowców, którzy zastawiają je swoimi autami.
Gwiazdkowy prezent dla dzieci pracowników PGK
Z inicjatywy Zarządu PGK w dniu 30 stycznia 2010 r. w sali widowiskowej Słupskiego Ośrodka Kultury w Słupsku odbyła się kolejna zabawa noworoczna dla dzieci pracowników firmy. W zabawie z dziećmi i ich rodzinami uczestniczył także Prezes Zarządu PGK Andrzej Gazicki z żoną Katarzyną i synem Jędrusiem. Zabawa połączona była z widowiskiem „Teletubisiowy Plac Zabaw” przygotowanym przez aktorów SOK. Dzieci bawiły się doskonale, a w zabawie towarzyszyli im bohaterowie popularnych telewizyjnych seriali i filmów dla dzieci o Teletubisiach.
Jak ten czas szybko płynie…
1 lutego br. pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę Pana Tadeusza Krysiaka – kierowcę Zakładu Wywozu Odpadów w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Słupsku.
Jak PGK Słupsk radzi sobie z zimą?
Są niedoceniani, a ich praca jest niezbędna, by zimową porą życie miasta mogło płynąć normalnym tempem. Sami przyznają, że ich praca jest niezwykle trudna i skomplikowana, ale mimo wszystko lubią ją, ponieważ daje im ogromną satysfakcję. To pracownicy Zakładu Robót Porządkowych Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku, których i tym razem zima nie zaskoczyła.
Nowa jakość usług PGK - otwarto Biuro Obsługi Klienta

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku sprawiło swoim klientom świąteczny prezent. 23 grudnia 2009 r. z udziałem Prezydenta Miasta Słupska Macieja Kobylińskiego, Zarządu PGK z Prezesem Andrzejem Gazickim, Rady Nadzorczej firmy z Przewodniczącym Krzysztofem Banachem, a także przedstawicieli załogi i lokalnych mediów - dokonano uroczystego otwarcia nowoczesnego Biura Obsługi Klienta, w którym każdy klient firmy zostanie profesjonalnie i kompleksowo obsłużony. Jest to kolejny krok w kierunku zmiany jakości działania PGK, który wymusił dynamiczny wzrost ilości umów: z siedmiu do siedemnastu tysięcy, a także istotny element tworzenia wizerunku spółki jako przedsiębiorstwa nowoczesnego, efektywnego i przyjaznego ludziom.

Wigilijne spotkanie pracowników PGK

Zapoczątkowanym w ubiegłym roku zwyczajem, pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku wzięli udział w wigilijnym spotkaniu, po raz pierwszy z udziałem Prezydenta Miasta Słupska Macieja Kobylińskiego. Wcześniej Prezes Zarządu PGK Andrzej Gazicki odwiedził z opłatkiem załogę w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, Zakładzie Robót Porządkowych w przy ul. Bałtyckiej i Zakładzie Technicznej Obsługi Pojazdów przy ul. Szczecińskiej w Słupsku. Z każdym pracownikiem podzielił się opłatkiem i złożył indywidualne życzenia. Podczas spotkań nie brakowało wzruszenia i autentycznej serdeczności.

Spotkanie z ambasadorem Kanady
W trakcie Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2009, które odbyły się w dniach 24-27 listopada br. w Poznaniu, Prezydent Miasta Słupska Maciej Kobyliński oraz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku Andrzej Gazicki uczestniczyli w spotkaniu z Ambasadorem Kanady w Polsce Danielem Johnem Costello.
Gmina Miejska Słupsk na targach POLEKO 2009 w Poznaniu

Słupsk, nominowany w ostatnich dniach do Europejskiej Nagrody Ekologicznej, bardzo mocno zaakcentował swoją obecność na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbyły się w dniach 24-27 listopada br. w Poznaniu. Miasto prezentowało swoją ekologiczną działalność poprzez spółki: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o., Wodociągi Słupsk sp. z o.o. i Miejski Zakład Komunikacji sp z o.o.

Nowa inicjatywa Zarządu w zakresie profilaktyki zdrowotnej
Z inicjatywy Zarządu PGK w Międzyzakładowej Przychodni Lekarskiej Gospodarki Komunalnej przy ul. Tuwima 23 w Słupsku został utworzony nowy, pierwszy w Słupsku Punkt Kosultacyjno-Diagnostyczny anonimowych, bezpłatnych badań w kierunku zakażenia wirusem HIV. Uroczyste otwarcie Punktu odbyło się się w poniedziałek, 12 października br. o godz. 11:00. Lokal na punkt nieodpłatnie udostępniło PGK.

Wspólnie dbamy o środowisko - razem zrobimy więcej[2009-07-02]
Wspólnie dbamy o środowisko - razem zrobimy więcej

W słoneczną sobotę 09.06.2018 r. w samym sercu miasta odbył się „Piknik ekologiczny z PGM”, do którego aktywnie włączyło się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku. Każdy mieszkaniec i mieszkanka Słupska, bez względu na wiek,  mogli znaleźć coś dla siebie. 

Happening ekologiczny z okazji Dnia Ziemi[2018-04-24]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Słupska i regionu na Stary Rynek, gdzie 27 kwietnia 2018 roku w godzinach 11:00-15:00 odbędzie się Happening ekologiczny. Wraz z partnerami przygotowaliśmy liczne atrakcje, w tym animacje dla dzieci oraz gry i konkursy. Podczas tego wydarzenia każdy będzie mógł poznać zasady prawidłowej segregacji odpadów oraz wymienić przyniesione plastikowe butelki i elektrośmieci na sadzonki bratków, eszewerii lub trzmieliny.

[2016-03-08]

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia. Niech uśmiech i zadowolenie towarzyszy Wam każdego dnia, a wszelkie troski i kłopoty odejdą w niepamięć. Życzę także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, nieustającej radości z życia oraz spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do Pani najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia
i szczęścia. Niech uśmiech i zadowolenie towarzyszy
Pani każdego dnia, a wszelkie troski i kłopoty odejdą
w niepamięć. Życzę także nieustającej radości z życia
oraz spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń.

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3300749
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl