niedziela, 20 maja 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Harmonogramy

Przedsiębiorstwa
[2018-01-03]

 materiały do pobrania:

1.Gmina Kobylnica - Bolesławice Bzowo Dobrzęcino Kczewo Kobylnica Komiłowo Kończewo Kruszyna Kuleszewo Kwakowo Lubuń Lulemino Łosino Płaszewo Reblinko Reblino Runowo Słowieńskie Sierakowo Słonowice Sycewice Ścięgnica Widzino Wrząca Zagórki Redencin pobierz (ikona) pobierz
2.Gmina Trzebielino - Bożanka, Bąkowo, Broczyna, Trzebielino, Cetyń, Poborowo, Starkowo, Zieliń, Gumieniec, Miszewo, Myślimierz, Objezierze, Suchorze, pobierz (ikona) pobierz
3.Gmina Smołdzino - Smołdzino, Smołdziński Las, Gardna W, Czysta, Czołpino, Komnino, Siecie, Stojcino, Łokciowe, Wierzchocino, Żelazo, Retowo, Kluki, pobierz (ikona) pobierz
4.Gmina Główczyce - Choćmirowo, Choćmirówko, Ciemino, Główczyce, Izbica, Rumsko, Rzuski Las, Rzuszcze, Skórzyno, Zgierz, Żelkowo, Cecenowo, Będzichowo, Dargoleza, Drzeżewo, Gorzyno, Klęcinko, Klęcino, Pobłocie, Podole W., Siodłonie, Stowięcino, Szczypkowice, Warblino, Wielka Wieś, Wolinia, Wykosowo, Żoruchowo, Żelkowo, Zespół Szkolno-przedszkolny Główczyce, Ul. Kościuszki 8 - UG, Główczyce-przystanki pobierz (ikona) pobierz
5.Gmina Słupsk - Siemianice, Lubuczewo, Wrzeście, Karzcino, Wiklino, Rogawica, Grąsino, Jezierzyce, Redzikowo, Kukowo, Bukówka, Wieszyno, pobierz (ikona) pobierz
6.Gmina Słupsk - Bruskowo W, Bruskowo M, Bydlino, Gałęzinowo, Gajki, Krzemienica, Swołowo, Strzelino, Strzelinko, Wierzbięcin, Włynkowo, Włynkówko, Bierkowo, Głobino, Krępa Słupska, Kusowo, Warblewo, pobierz (ikona) pobierz
7.Gmina Damnica - Damnica, Damno, Domaradz, Karżniczka, Mianowice, Zagórzyca, Stara Dąbrowa, Strzyżyno, Łebień, Mianowice, Sąborze, Bobrowniczki, Bobrowniki, Święcichowo, pobierz (ikona) pobierz
8.Gmina Dębnica Kaszubska 4-ta środa pobierz (ikona) pobierz
9.Gmina Dębnica Kaszubska 3-ia środa pobierz (ikona) pobierz
10.Gmina Dębnica Kaszubska 2-ga środa pobierz (ikona) pobierz
11.Gmina Dębnica Kaszubska 1-sza środa pobierz (ikona) pobierz
12.Gmina Ustka - Rowy, Dębina pobierz (ikona) pobierz
13.Gmina Ustka - Zapadłe, Przewłoka, Orzechowo pobierz (ikona) pobierz
14.Gmina Ustka - Poddąbie pobierz (ikona) pobierz
15.Gmina Ustka - Dalimierz Przewłocki, Wytowno, Machowinko pobierz (ikona) pobierz
16.Gmina Ustka - Objazda, Bałamątek pobierz (ikona) pobierz

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3146252
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl