poniedziałek, 16 lipca 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Harmonogramy

Słupsk - jednorodzinne
[2018-03-08]

 materiały do pobrania:

1. Biernackiego, Browicza, ChĹ‚opickiego, Dwernickiego, DembiĹ„skiego, GdaĹ„ska, Gellerta, Lelewela, Lipowa, Modrzejewskiego, Na WzgĂłrzu, Obr. WybrzeĹĽa, OrĹ‚owskiego, PiastĂłw, Prof. Degi, Prof. Grucy, Prof. Lotha, RaszyĹ„ska, Rydygiera, Sierpinka, Sokolnick pobierz (ikona) pobierz
2. A.Emelianow, Bytnerowicza, Bogdanowicza, CzapliĹ„skiego, HubalczykĂłw, Kijowskiego, Ks.Ziei, Kwapisza, Posmykiewicza, Repelowskiego, Sojki, Szarmacha, Trzeciak pobierz (ikona) pobierz
3. Westerplatte, Kniaziewicza, Nowowiejska pobierz (ikona) pobierz
4.Wiejska, Garncarska pobierz (ikona) pobierz
5.Chrobrego, Jana Kazimierza, Czarnieckiego, Modrzewskiego, Ostroroga, Przemysława II pobierz (ikona) pobierz
6.Chodkiewicza, Piłsudskiego, Z. Augusta pobierz (ikona) pobierz
7.Batorego, 3 Maja, Leszczyńskiego pobierz (ikona) pobierz
8.Kr. Jadwigi pobierz (ikona) pobierz
9.Banacha, Łokietka, Zamojskiego, Żółkiewskiego pobierz (ikona) pobierz
10.Cicha, Słoneczna, Zielona pobierz (ikona) pobierz
11.Kasprowicza pobierz (ikona) pobierz
12.Arciszewskiego, Krajewskiego, Mierosławskiego, Nad Śluzami, Prądzyńskiego, Pułaskiego, Sułkowskiego, Wybickiego pobierz (ikona) pobierz
13.Kusocińskiego, Łąkowa, Na Skarpie, Zamiejska pobierz (ikona) pobierz
14.Długosza, Grunwaldzka, Hołdu Pruskiego, Jasna, Kilińskiego, Krzywa, Madalińskiego, Podgórna, Słowiańska pobierz (ikona) pobierz
15.Andersa, Chełmońskiego, Grottgera, Kossaka, Malczewskiego, Matejki, Romera, Szczecińska pobierz (ikona) pobierz
16.Cecorska, Chocimska, Legnicka, Miedziana, Orkana, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Wieniawskiego, Wrocławska, Złota, Żelazna pobierz (ikona) pobierz
17.Armii Krajowej, H.Pobożnego, Partyzantów, Psie Pole, świętego Ojca Pio pobierz (ikona) pobierz
18.Konarskiego, Wiatraczna, Włodkowica pobierz (ikona) pobierz
19.Bałtycka, Borchardta, MKS Cieśliki, Kościuszki, Portowa, Rejtana, Sikorskiego, Traugutta, Wandy pobierz (ikona) pobierz
20.Sygietyńskiego pobierz (ikona) pobierz
21.Lutosławskiego, Słowackiego, Szymanowskiego pobierz (ikona) pobierz
22.Poniatowskiego, Towarowa pobierz (ikona) pobierz
23.Kołłątaja, Niemcewicza, Wileńska, Woj. Polskiego pobierz (ikona) pobierz
24.Bora Komorowskiego, Kotarbińskiego, Bitwy Warszawskiej, Księżnej Zofii pobierz (ikona) pobierz
25.Fr. Nullo, Krasińskiego, Plac Broniewskiego, Plac Zwycięstwa, Prusa, Starzyńskiego, Staszica pobierz (ikona) pobierz
26.Kiepury, Nalepy, Riedla pobierz (ikona) pobierz
27.Filmowa pobierz (ikona) pobierz
28.Dmowskiego, Limanowskiego, Szpilewskiego. pobierz (ikona) pobierz
29.Jagiellońska, Kadłubka, Kochanowskiego, Reja, Ziemowita pobierz (ikona) pobierz
30.Bauera, Drzymały, Duńska, Jordan, Kaszubska, Malinowa, Owocowa, Sadowa pobierz (ikona) pobierz
31.Rybacka pobierz (ikona) pobierz
32.Borówkowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Gdyńska, Głogowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Konwaliowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Olchowa, Poziomkowa, Sucharskiego, Żurawinowa pobierz (ikona) pobierz
33.Awstrica, , ks. Brzóski, Pogodna, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa. pobierz (ikona) pobierz
34.Cienista, Marusarzówny, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, Wczasowa pobierz (ikona) pobierz
35.Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Jastruna, Wandy Chotomskiej, Legionów Polskich, Niemena, Norwida, Paukszty, Przybosia, Struga pobierz (ikona) pobierz
36.Braille, Chabrowa, Fiołkowa, Klonowa, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Różana, Wiśniowa, Zachodnia. pobierz (ikona) pobierz
37.Batalionów Chłopskich, Boya Żeleńskiego, Daszyńskiego, Fiedlera, Grabskiego, Iwaszkiewicza, Bartoszewskiego, Jeana Sibeliusa, Nałkowskiej, Mazowieckiego, Staffa, Nowaka-Jeziorańskiego, Anny Walentynowicz, Cieplińskiego, Zaborowskiej pobierz (ikona) pobierz
38.Chłapowskiego pobierz (ikona) pobierz
39.Akacjowa, Brzozowa , Jarzębinowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa, Parkowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa pobierz (ikona) pobierz

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3216565
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl