niedziela, 20 maja 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Harmonogramy

Słupsk - wielorodzinne
[2018-03-08]

 materiały do pobrania:

1.ul. 3 Maja, Anny Gryfitki, Banacha , Batorego ,Bogusława X, Jana Kazimierza, Kr. Jadwigi, Ostroroga, Sobieskiego, Władysława IV, Wazów, Z. Augusta, Wiejska, Garncarska, Leszczyńskiego Piłsudskiego pobierz (ikona) pobierz
2.A. Emelianow, Bogdanowicza, Górna, Hubalczyków, Kosynierów Gdyńskich, Łady-Cybulskiego, Posmykiewicza, Szafranka, Szarmacha. pobierz (ikona) pobierz
3.Westerplatte, Kozietulskiego, Kniaziewicza, Nowowiejska pobierz (ikona) pobierz
4.Gdańska, Lelewela, Lipowa, Lotha, Na Wzgórzu, Piastów, Św. Piotra, Sierpinka, Raszyńska pobierz (ikona) pobierz
5.Armii Krajowej, Br. Gierymskich, Chełmońskiego, Chopina, Duńska, Długosza, Dunikowskiego, Fałata, Frąckowskiego, Grottgera, Herbsta, Kasprowicza, Kaszubska, Kilińskiego, Kossaka, Nad Śluzami, Narutowicza, Podgórna, Przemysłowa, Rybacka, Słowiańska, Sportowa, Szczecińska, Szarych Szeregów, Wita Stwosza. pobierz (ikona) pobierz
6.Arciszewskiego, Bałtycka, Dąbrówki, Fabryczna, Grunwaldzka, Pobożnego, Kopernika, Koszalińska, Krajewskiego, Krzywa, Krzywoustego, MKS Cieśliki, Mierosławskiego, Orzeszkowej, Partyzantów, Plac Pow. Warszawy, Pomorska, Portowa, Poznańska, Psie Pole, Skłodowskiej, Słoneczna, Sułkowskiego, Szkolna, Traugutta, Wandy, Wielicka, Wybickiego, Zielona, Żwirki i Wigury pobierz (ikona) pobierz
7.3-go Maja 100, Anny Łajming, Andersa, Bitwy Warszawskiej, Bat. Chłopskich, Bema, Braille'a, Daszyńskiego, Deotymy, Długa, Dmowskiego, Drewniana, Filmowa, Fr. Nullo, Grodzka, Łukasiewicza, Jagiełły, Jaracza, Jedności Narodowej, Kołłątaja, Komorowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kotarbińskiego, Kowalska, Krasińskiego, Księżnej Zofii, Limanowskiego, Lutosławskiego, Małachowskiego, Małcużyńskiego, Michałowskiego, Mickiewicza, Mieszka I-go, Mikołajska, Mochnackiego, Moniuszki, Morcinka, Mostnika, Murarska, Niedziałkowskiego, Niemcewicza, Norwida, Nowobramska, Orląt Lwowskich, Ogrodowa, Paderewskiego, Piekiełko, Piotra Skargi, Plac Broniewskiego, Plac Dąbrowskiego, Płowiecka, Podchorążych, Polna, Poniatowskiego, Prosta, Prusa, Religi, Reymonta, Rejtana, Romera, Roweckiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Solskiego, Starzyńskiego, Stary Rynek, Staszica, Sygietyńskiego, Szczecińska 3,6, Szymanowskiego, Świętopełka, Teatralna, Towarowa, Tramwajowa, Tuwima, Waryńskiego, Wiatraczna, Wileńska, Witosa, Woj. Polskiego, Wolności, Wrocławska, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zaborowskiej, Zamenhofa, Zamkowa, Żeromskiego pobierz (ikona) pobierz
8.Bukowa, Gdyńska, Grzybowa, Kadłubka, Klonowa, Leśna, Reja, Strumykowa, Zamiejska pobierz (ikona) pobierz

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3146296
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl