poniedziałek, 16 lipca 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Harmonogramy

Gmina Kobylnica
[2018-01-03]

 materiały do pobrania:

1.GMINA KOBYLNICA -- WIELKOGABARYTY pobierz (ikona) pobierz
2.Kończewo, Kuleszewo, Giełdoń, Wrząca, Scięgnica, Rozłęka, Bzowo, Kczewo, Runowo Sławieńskie, Słonowice, Słonowiczki, Komorczyn, Dobrzęcino, Ciechomice, Zagórki,Zbyszewo, Sierakowo Słupskie, Lulemino pobierz (ikona) pobierz
3.SUROWCE: KRUSZYNA, KOMIŁOWO, KWAKOWO, LUBUŃ, MASZKOWO, PŁASZEWO, ZAJĄCZKOWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO pobierz (ikona) pobierz
4.SUROWCE: Kobylnica - Banacha, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Drogowców, Drzymały, Głowackiego, Grabskiego, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Kosynierów, Krzywa, Mikołajczyka, Narutowicza, Olchowa, Parkowa, Pocztowa, Polna, Przemęcka, S.Kądzieli, Stefczyka, Szczecińska, Tetmajera, Transportowa, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa, Zaciszna, Zarszyńska, Źródlana, WIDZINO pobierz (ikona) pobierz
5.SUROWCE: Kobylnica - Akacjowa, Cisowa, Główna, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Młyńska, Ogrodowa, Orzechowa, Topolowa, Przy Torach, R.Schumana, Rzemieślnicza, Rybacka, Rzeczna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Strumykowa, Wrzosowa, Wodna, Zielona, ŁOSINO pobierz (ikona) pobierz
6.SUROWCE: Kobylnica - Chabrowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Paderewskiego, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Toskańska, Tulipanowa; BOLESŁAWICE, MIEDZNO, REBLINO, REBLINKO, SYCEWICE, ZĘBOWO, pobierz (ikona) pobierz
7.ŁOSINO, ZAJĄCZKOWO, Kobylnica - Główna pobierz (ikona) pobierz
8.Kobylnica - Chabrowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Paderewskiego, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Toskańska, Tulipanowa, SYCEWICE, pobierz (ikona) pobierz
9.Kobylnica - Akacjowa, Cisowa, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Młyńska, Ogrodowa, Orzechowa, R.Schumana, Rybacka, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Strumykowa, Topolowa, Wodna, Wrzosowa, Zielona, pobierz (ikona) pobierz
10.KRUSZYNA, KOMIŁOWO, KWAKOWO, LUBUŃ, MASZKOWO, PŁASZEWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO pobierz (ikona) pobierz
11.Kobylnica - Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Olchowa, Przy Torach, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, Zaciszna, Żródlana; WIDZINO pobierz (ikona) pobierz
12.Kobylnica - Banacha, Drogowców, Drzymały, Głowackiego, Grabskiego, Kolejowa, Kosynierów, Przemęcka, Krzywa, Mikołajczyka, Narutowicza, Parkowa, Pocztowa, Polna, Transportowa, S.Kądzieli, Stefczyka, Szczecińska, Tetmajera, Zarszyńska, Witosa pobierz (ikona) pobierz
13.BOLESŁAWICE, MIEDZNO, REBLINO, REBLINKO, ZĘBOWO pobierz (ikona) pobierz

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3216526
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl