niedziela, 23 września 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Wizerunek firmy

Zwiedzaj Słupsk wraz z PGK

Z radością informujemy, że przy placu Zwycięstwa, tuż obok Ratusza, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku umiejscowiło estetycznie wykonany plan centrum naszego miasta z wykazem najciekawszych zabytków. Jesteśmy przekonani, że inicjatywa PGK spotka się z dobrym odbiorem ze strony mieszkańców i licznie odwiedzających nasze miasto turystów.

Green Day za nami [2012-04-23]
Green Day za nami

Pierwszy w historii Słupska piknik ekologiczny Green Day, organizowany w Parku Kultury i Wypoczynku w dniu 21.04.2012r. z okazji Światowego Dnia Ziemi, przyciągnął tysiące słupszczan. Różnorodność atrakcji przygotowanych przez organizatorów zapewniła wszystkim wspaniałą zabawę, jednocześnie okraszoną wątkami związanymi z ochroną środowiska naturalnego. 

Zobacz, jak wygląda edukacja ekologiczna w wykonaniu PGK

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia czwartego odcinka z cyklu "Inne spojrzenie na PGK", realizowanego przy współpracy z TV Słupsk w sieci Vectra. Tym razem można dowiedzieć się, jak wygląda edukacja ekologiczna w wykonaniu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku.

O dwóch krasnoludkach i PGK w Czwórce
Serdecznie zachęcamy do odsłuchania części serwisu informacyjnego Programu Czwartego Polskiego Radia z dn. 20 stycznia br. Reporterzy "Czwórki" zainteresowali się wystawianym przy wsparciu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku przez Nowy Teatr im. Witkacego spektaklem "O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata". Zapraszamy również do zapoznania się z galerią zdjęć z przedstawienia.
PGK w prestiżowym albumie
Z radością informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku zostało zaprezentowane w ekskluzywnym albumie „Czyste Miasto”. Z tej publikacji możemy dowiedzieć się wiele na temat historii gospodarki odpadami w Polsce i na świecie, a unikalne fotografie w niej zawarte przedstawiają m.in. pracę zakładów oczyszczania miast na przełomie XIX i XX wieku.
Akcja Zima okiem kamery TV Słupsk
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia trzeciego odcinka z cyklu "Inne spojrzenie na PGK", realizowanego przy współpracy z TV Słupsk w sieci Vectra. Tym razem można dowiedzieć się, jak wyglądały przygotowania PGK do trwającej zimy, jaki sprzęt jest wykorzystywany do walki z jej skutkami, a także w jaki sposób odbywa się praca Zakładu Robót Porządkowych w czasie zimowej akcji odśnieżania miasta.
Zobacz jak funkcjonuje Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia drugiego odcinka z cyklu "Inne spojrzenie na PGK", realizowanego przy współpracy z TV Słupsk w sieci Vectra. Tym razem szczegółowo przedstawiamy drogę odpadów na terenie ZUO w Bierkowie, prezentujemy nowoczesne technologie wykorzystywane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku, a także ukazujemy trud codziennej pracy naszej załogi.
Nowe video na naszej stronie
Z radością informujemy, że na naszej stronie internetowej udostępniliśmy kolejne trzy filmy. Pierwszy z nich dotyczy pracy Zakładu Wywozu Odpadów PGK i procesu obsługi klienta. Ponadto zachęcamy do oglądania filmów z gali wręczenia nagród Quality International 2011 oraz z pierwszego w Polsce pokazu zamiatarki drogowej typu Challenger.
Nowe LOGO PGK[2008-10-17]
Nowe LOGO PGK
Informujemy, że opracowany został wzór nowego logo PGK. Nowe logo firmy nawiązuje liternictwem i kolorystyką do poprzedniego wzoru przy założeniu, że wiodącym jest kolor zielonego liścia, kojarzony z ochroną środowiska.
PGK Sp. z o.o. w Słupsku będzie wprowadzać nowe logo stopniowo, zastępując dotychczasowe na nadwoziach pojazdów, ubraniach roboczych, wydawnictwach, plakatach, afiszach i gadżetach reklamowych promujących wizualnie PGK.
Życzymy wszystkim naszym KLIENTOM aby od dziś nowe logo firmy kojarzyło się z wysoką jakością naszych usług
Budujemy nasz wizerunek[2008-10-27]
Budujemy nasz wizerunek
W ramach budowania wizerunku firmy wydano krótki INFORMATOR PGK dotyczący podstawowego zakresu jej działalności. W informatorze prezentujemy m. in. dane teleadresowe i oferty usług Zakładu Unieszkodliwiana Odpadów w Bierkowie, Zakładu Robót Porządkowych i Zakładu Estetyzacji i Obsługi Klienta. Na uwagę zasługuje część o rozbudowie i modernizacji składowiska w Bierkowie.
Bezpłatny informator można otrzymać w siedzibie PGK przy ul. Szczecińskiej 112 (pok. nr 03 i 07, bud. A), codziennie w godz. 7.00 – 15.00, tel. 0-59/843-40-22
Jak nas widzą ... [2009-08-10]
Jak nas widzą ...
Przedstawiamy niektóre formy reklamy wizualnej które promują firmę na zewnątrz
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3300813
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl