piątek, 21 września 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Oferty sprzedaży

Oferty sprzedaży
Zachęcamy do zakupu ekologicznych kwiatów.[2018-05-10]
Zachęcamy do zakupu ekologicznych kwiatów.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że posiada w sprzedaży dorodne, wyhodowane w ekologicznych warunkach pelargonie, komarzyce oraz aksamitki, które można kupić w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku oraz w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie.

Cena wynosi: 

Pelargonie – 5 zł,

Komarzyce – 3 zł,

Aksamitki – 3 zł

Praca Zakładu Robót Porządkowych słupskiego PGK odbywa się  w systemie trzyzmianowym, trwa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Słupsku

Szanowni klienci, uprzejmie przypominamy o listopadowej zbiórce odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta Słupska. 

Informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku prowadzi sprzedaż chryzantem po okazyjnych cenach :

PGK na targach pracy [2017-10-23]

W ubiegłą sobotę, 21 października na Hali Gryfia w Słupsku odbyła się II edycja Targów Pracy. Mieszkańcy Słupska i okolic mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy lokalnych przedsiębiorstw, a było ich ponad 40. W wydarzeniu brało udział również Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z o.o. w Słupsku.

PGK ponownie Liderem Recyklingu!

Z satysfakcją informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku po raz kolejny odniosło ogromny sukces w konkursie o Puchar Recyklingu, którego uroczyste zakończenie odbyło się 16 października 2017 r. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL ECO SYSTEM w Poznaniu.

            Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. informuje, że w drugim kwartale 2017r. przeprowadzona została anonimowa ankieta mająca na celu zbadanie poziomu zadowolenia naszych Klientów.

Nagrody za projekt konstrukcji I♥Słupsk wręczone![2017-09-29]
Nagrody za projekt konstrukcji I♥Słupsk wręczone!

29 września  br. w sali audiowizualnej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na projekt konstrukcji przestrzennej składającej się na napis "I♥Słupsk" . W uroczystości wręczenia nagród w sali audiowizualnej PGK sp. z o.o. w Słupsku udział wzięli: laureaci konkursu, przedstawiciele Urzędu Miejskiego  oraz naszej Spółki. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie. 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert
na wykonanie projektu wykonawczego wraz z wykonaniem liter i kształtów przestrzennych napisu:
I ♥ SŁUPSK – według załączonego projektu koncepcji.

Konkurs na projekt konstrukcji I♥Słupsk rozstrzygnięty!

3 sierpnia komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich nadesłanych na konkurs, 18 projektów konstrukcji przestrzennej składającej się na napis "I♥Słupsk". Zwycięzcą została Pani Zuzanna Rogala ze Słupska - konstrukcja zostanie zrealizowana wedle jej projektu. Planowaną lokalizacją jest park przy Al. Sienkiewicza.

Zaprojektuj nowe oznaczenia pojemników

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zachęca do przygotowania i złożenia oferty na wykonanie projektów nowych oznaczeń  pojemników do gromadzenia odpadów, stosowanych na terenie miasta Słupska. Szczegóły postępowania dostępne po kliknięciu "więcej".

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie na opracowanie wizualne konstrukcji przestrzennej - napisu I♥Słupsk. Na projekty czekamy do 31 lipca, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Wykonany zgodnie z projektem laureata konkursu napis zostanie zlokalizowany w przestrzeni naszego miasta, podkreślając jego ekologiczny charakter. Szczegóły dostępne do pobrania po kliknięciu "więcej".

Zapytanie ofertowe na dzierżawę szaletów[2017-07-06]
Zapytanie ofertowe na dzierżawę szaletów

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert na dzierżawę szaletów w Słupsku, zlokalizowanych przy ul. Deotymy, Małcużyńskiego, Piekiełko i Nullo, na okres od 01.09.2017 r. do uzgodnienia, nie krócej niż do 31.12.2018r. Termin składania ofert upływa 7 sierpnia 2017 r. o godz. 10:00. Oferty należy składać w pokoju nr 01 w siedzibie Spółki przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku. Treść zapytania ofertowego, formularz oraz wzór umowy dostępne są do pobrania w zakładce "przetargi".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej spółka z o.o. z siedzibą w Słupsku przypomina o konieczności terminowego dokonywania zapłat za świadczone przez spółkę usługi.

Zachęcamy do zakupu chryzantem

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zachęcamy do zakupu chryzantem z naszego ogrodnictwa w Bierkowie. Kwiaty można nabyć w Biurze Obsługi Klienta PGK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku (sprawdź godziny otwarcia). Dostępne chryzantemy:
- kuliste - 7 zł za doniczkę,
- drobnokwiatowe - 6 zł za doniczkę.

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-19]

Informujemy, że Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku podjęła uchwałę w sprawie przeprowadzenia dodatkowej rozmowy kwalifikacyjnej w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. W rozmowie udział weźmie dwóch kandydatów, którzy według ilości uzyskanych punktów zostali sklasyfikowani najwyżej. 

Na badanie sprawozdania finansowego Spółki za 2016 r. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci w Słupsku

Już 5 września  2016 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Zmiany w Radzie Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-05-20]

Informujemy, że z członkostwa w Radzie Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku zrezygnowali Pan Marek Szerszenowicz (Przewodniczący Rady Nadzorczej) oraz Pan Aleksander Czapski (Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej).

Oświadczenie złożone 18 maja 2016r. na Walnym Zgromadzeniu PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Słupsk

Informujemy, że 17 marca rozpoczyna się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV i AGD na terenie Gminy Słupsk. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami.

Ponadto informujemy, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Słupska odbędzie się w kwietniu. W najbliższych dniach opublikujemy jej harmonogram.

Zasady odśnieżania[2016-01-13]
Zasady odśnieżania

PGK Sp. z o.o. w Słupsku przypomina, że uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości jest obowiązkiem właściciela nieruchomości. Nasza Spółka zajmuje się zimowym utrzymaniem dróg, których zarządcą jest Miasto Słupsk oraz odśnieżaniem tych części chodników, które leżą w strefie B miasta, wzdłuż których nie ma prywatnego zarządcy nieruchomości sąsiadującej z chodnikiem. Stanowi to zaledwie ok. 15 % szlaków pieszych w mieście.
Poznaj szczegóły dotyczące zasad odśnieżania - kliknij tutaj.

Harmonogramy na 2016 rok[2015-12-27]
Harmonogramy na 2016 rok

Informujemy, że w zakładce "Harmonogramy" w lewej części menu naszej strony internetowej można pobrać nowe harmonogramy odbioru odpadów na 2016 r. dla mieszkańców Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica, Gminy Dębnica Kaszubska, Gminy Kępice, Gminy Główczyce i Gminy Ustka, a także dla korzystających z naszych usług przedsiębiorców spoza Słupska.

Zlecimy wykonanie robót - przebudowa placu technologicznego[2015-11-20]

PGK Spółka z o.o. w Słupsku informuje, że zleci wykonanie robót związanych z przebudową placu technologicznego wraz z odwodnieniem na terenie ZUO w Bierkowie.
Szczegóły postępowania w zakładce "Zamówienia publiczne/Przetargi". 

PGK przyjmuje oferty na dzierżawę gruntów[2015-10-09]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku przyjmuje oferty na dzierżawę gruntów pod działalność rolniczą w obrębie działek: 580, 581, 582, 259/13, 259/10, 259/7 o łącznej powierzchni  ok. 15 hektarów w pobliżu miejscowości Bierkowo. Oferty można składać w sekretariacie Spółki przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku do 15 października 2015 r.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, iż w każdą sobotę lipca i sierpnia (poczynając od 18 lipca) 2015r. mieszkańcy będą mogli skorzystać z usługi nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zmiany w cenniku ZUO w Bierkowie

Informujemy, że kilka pozycji odpadów przyjmowanych przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie posiada nowe, atrakcyjne ceny. M.in. od 1 sierpnia 2015 r. odpady betonowe oraz gruz betonowy czy ceglany można będzie oddać w cenie zaledwie 1 zł/tonę. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

UWAGA - Nowe harmonogramy dla Słupska[2015-07-08]

Informujemy, że od lipca 2015 r. zmianie uległa część harmonogramów odbioru odpadów od mieszkańców Słupska. Aktualne grafiki można pobrać w zakładce "Harmonogramy" po lewej stronie menu naszej strony internetowej.

Zakończenie działalności Międzyzakładowej Przychodni Lekarskiej[2015-06-16]
Zakończenie działalności Międzyzakładowej Przychodni Lekarskiej

Informujemy, że 30 czerwca 2015 r. Międzyzakładowa Przychodnia Lekarska przy ul. Tuwima 23, funkcjonująca w strukturach PGK Sp. z o.o. w Słupsku, zakończy swoją działalność.

Zmiana w harmonogramie - Boże Ciało[2015-06-01]

Informujemy, że odbiór odpadów komunalnych przewidziany w harmonogramie na czwartek (4 czerwca) odbędzie się w piątek (5 czerwca).

Wielkanocny odbiór odpadów[2015-04-03]
Wielkanocny odbiór odpadów

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na Święta Wielkanocne, będą miały miejsce drobne zmiany w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne oraz odpady selektywnie zbierane w workach z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 7 kwietnia 2015 r. (zamiast 6 kwietnia).

Informacja w sprawie zbiórki odpadów wielkogabarytowych[2015-03-23]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w ramach obowiązującej umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów z miasta Słupska, do 30 kwietnia br. nie przewiduje się zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przypominamy, że tego typu odpady można nieodpłatnie oddawać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które mieszczą się w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A oraz Szczecińskiej 112. Szczegóły dotyczące funkcjonowania PSZOK znajdują się w zakładce po prawej stronie, w menu"Rewolucja odpadowa".

ZUO w Bierkowie bezpłatnie przyjmuje glinę[2015-03-02]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie przyjmie nieodpłatnie czystą glinę lub piaski gliniaste pochodzące z wykopu, nie zawierające innych wtrąceń materiałowych. 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 59 841-44-64 w. 333

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert na dzierżawę szaletów w Słupsku, zlokalizowanych przy ulicach: Deotymy, Małcużyńskiego, Piekiełko, Nullo, na okres od 01.03.15 r. do 31.12.16 r. Termin składania ofert mija 17 lutego 2015 r. o godz. 10:00. Oferty należy składać w sekretariacie Spółki przy ul. Szczecińskiej 112. Po kliknięciu "więcej" można zapoznać się ze szczegółami zapytania ofertowego i załącznikami.

UWAGA - Nowy harmonogram odbioru odpadów zmieszanych!

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że od poniedziałku 19 stycznia odpady zmieszane od mieszkańców Słupska (zabudowa jedno- rodzinna) odbierane będą wedle nowego harmonogramu.

Harmonogram można pobrać na końcu tekstu po otwarciu niniejszej wiadomości, lub w zakładce "Harmonogramy" w menu po lewej stronie. 

Oferta pracy - operator sprzętu ciężkiego[2015-01-14]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku oferuje pracę na stanowisku operatora sprzętu ciężkiego (spycharki gąsiennicowej) klasy I i II. Poszukujemy osoby z doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Osoby zainteresowane mogą składać CV w dziale kadr Spółki przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku. Kontakt telefoniczny pod numerem: 59-843-40-22 wew. 234.

Zwiększona częstotliwość odbioru odpadów segregowanych[2015-01-08]
Zwiększona częstotliwość odbioru odpadów segregowanych

Informujemy mieszkańców domów jednorodzinnych w Słupsku, że od początku 2015 r. zwiększona została częstotliwość odbioru selektywnie zbieranych odpadów (w workach). Nasi pracownicy odbierają w/w odpady wedle harmonogramu (do pobrania w zakładce Harmonogramy) dwa razy w miesiący.

UWAGA - ważny komunikat dla mieszkańców Słupska

Informujemy, że miasto Słupsk zawarło z PGK Sp. z o.o. w Słupsku umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców. Będzie ona obowiązywać od 1 stycznia do dnia zawarcia umowy z wykonawcą wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego, ale nie później niż do 30 kwietnia 2015 r.

Świąteczny odbiór odpadów[2014-12-22]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że odbiór zmieszanych odpadów komunalnych z nieruchomości jednorodzinnych w okresie świątecznym przeprowadzony zostanie w następujących terminach:

  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 25 grudnia 2014 r. odbędzie się 24 grudnia 2014 r.
  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 26 grudnia 2014 r. odbędzie się 27 grudnia 2014 r.
W wigilię BOK otwarte do 12:00[2014-12-22]

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia 2014 r. - w wigilię Bożego Narodzenia - Biuro Obsługi Klienta PGK przy ul. Szczecińskiej 112 czynne będzie do godz. 12:00.

Nowe godziny pracy Biura Obsługi Klienta[2014-12-15]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, od 15 grudnia 2014 r. zmieniają się godziny pracy Biura Obsługi Klienta. W każdy poniedziałek pracownicy BOK będą czekać na Państwa w godz. 7:00 - 17:00. W pozostałe dni (wtorek - piątek) biuro będzie czynne w godz. 7:00 - 15:00.

Zmiana godzin pracy ZUO w Bierkowie[2014-12-02]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w dniach 24 i 31 grudnia 2014 r. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie czynny będzie do godz. 17:00.

Święto Niepodległości - zmiana terminu odbioru odpadów[2014-11-06]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje mieszkańców Słupska, że z uwagi na przypadający 11 listopada 2014 r. dzień wolny od pracy, odbiór odpadów zaplanowany w harmonogramie na ten dzień odbędzie się 10 listopada (selektywnie zbierane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych) oraz 12 listopada (zmieszane odpady komunalne). Przypominamy o obowiązku wystawienia pojemników przed posesje przez właścicieli domów jednorodzinnych.

Dodatkowy wywóz odpadów zielonych - Gmina Kobylnica[2014-10-30]
Dodatkowy wywóz odpadów zielonych - Gmina Kobylnica

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w listopadzie br. nasza firma dodatkowo odbierze odpady biodegradowalne od mieszkańców Gminy Kobylnica. Szczegóły w załączonym piśmie.

Odpady zielone odbieramy w listopadzie[2014-10-23]
Odpady zielone odbieramy w listopadzie

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że październik jest ostatnim miesiącem w tym roku, w którym mieszkańcy Słupska otrzymali worki do gromadzenia odpadów zielonych. Zostaną one odebrane w terminach ustalonych w harmonogramie w listopadzie. Nasi pracownicy nie pozostawią tym samym nowych worków, a zbiórka odpadów zielonych wznowiona zostanie wiosną 2015 r., o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku nasze przedsiębiorstwo udostępnia możliwość wywieszania reklam w formie bannerów na ogrodzeniach należących do Spółki.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w ramach rozpoczynającej się 1 września zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV/AGD, wymienione odpady należy ustawiać w podstawionych przez PGK odkrytych kontenerach, lub - w przypadku ich braku - przy osiedlowych śmietnikach. Odpady należy wystawiać zgodnie z obowiązujących harmonogramem.

Harmonogram oraz wzór informacji dla mieszkańców do wywieszenia na klatkach schodowych do pobrania po kliknięciu "więcej".

Wymiana kontenerów na pojemniki MGB

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że na terenie Słupska prowadzona jest akcja wymiany pojemników SPW-1 na mniejsze pojemniki MGB-1100 l, które są ustawiane w dotychczasowych lokalizacjach metalowych kontenerów.

15 sierpnia - zmiana w harmonogramie[2014-08-08]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na przypadający 15 sierpnia dzień wolny od pracy, nastąpi drobna zmiana w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 16 (sobota), zamiast 15 sierpnia 2014 r.   

Boże Ciało - zmiana w harmonogramie[2014-06-16]

 PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na przypadający 19 czerwca dzień wolny od pracy, nastąpi drobna zmiana w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 18, zamiast 19 czerwca 2014 r.  

Zmiana w harmonogramie - 30 kwietnia/1 maja[2014-04-29]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na przypadający 1 maja dzień wolny od pracy, nastąpi drobna zmiana w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 30 kwietnia, zamiast 1 maja 2014 r. 

WAŻNE! Informacja dotycząca rodzaju pojemników[2014-02-11]
WAŻNE! Informacja dotycząca rodzaju pojemników

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje mieszkańców Słupska, że zgodnie z §4. ust.3 Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Słupska, zmieszane odpady komunalne powinny być gromadzone w pojemnikach posiadających konstrukcję umożliwiającą ich opróżnianie. Zwracamy uwagę na fakt, że część pojemników dostępnych na rynku nie spełnia tych wymagań. W przypadku wątpliwości podczas zakupu nowego pojemnika, czy będzie mógł on być mechanicznie opróżniany, prosimy o kontakt z Zakładem Wywozu Odpadów PGK Sp. z o.o. w Słupsku - tel. 59 843-23-05.

Informacja dla mieszkańców Słupska[2014-01-09]
Informacja dla mieszkańców Słupska

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że od stycznia 2014 r. Zakład Wywozu Odpadów rozpoczął pracę w systemie dwuzmianowym. W związku z tym pojemniki ze zmieszanymi odpadami komunalnymi są opróżniane w godz. 6:00 - 22:00. Dlatego też prosimy mieszkańców, których pojemniki nie zostaną opróżnione w godzinach przedpołudniowych, o pozostawienie ich przed posesją do przyjazdu pracowników PGK.

Harmonogramy odbioru odpadów w 2014 r.[2014-01-02]
Harmonogramy odbioru odpadów w 2014 r.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica, Gminy Dębnica Kaszubska, Gminy Główczyce oraz Gminy Trzebielino do zapoznania się z nowymi harmonogramami odbioru odpadów. Aktualne grafiki znajdują się w zakładce po lewej stronie naszego serwisu.

"Świąteczny" odbiór odpadów[2013-12-20]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w okresie świątecznym, z uwagi na dni wolne od pracy, nastąpią niewielkie zmiany w harmonogramie odbioru odpadów z nieruchomości jednorodzinnych:

  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 25 grudnia odbędzie się 24 grudnia 2013r.,
  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 26 grudnia odbędzie się 27 grudnia 2013r.,
  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 1 stycznia odbędzie się 2 stycznia 2014r.
  • Odbiór przypadający w harmonogramie na 6 stycznia odbędzie się 7 stycznia 2014r.
Przesunięcie terminu odbioru odpadów w części Kobylnicy[2013-12-06]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na zablokowaną w dniu 6 grudnia 2013 r. ulicę Główną w Kobylnicy (na odcinku od skrzyżowania z ul. Witosa w kierunku Słupska), odpady od mieszkańców północnej części Kobylnicy zostaną odebrane w dniu 7 grudnia 2013 r. 

Ponadto informujemy, że w przypadku problemów z odbiorem odpadów z uwagi na trudne warunki atmosferyczne można zgłaszać reklamacje telefonicznie pod nr tel. 59 843 23 05 (Zakład Wywozu Odpadów PGK).

Przedstawiamy harmonogram odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z terenu Gminy Słupsk w terminie od 18 do 28 listopada 2013 r. Zawarte w harmonogramie skróty S1, S2, S3, (...) oznaczają obowiązujące rejony Gmina Słupsk 1, Gmina Słupsk 2, Gmina Słupsk 3, (...).

Worki na gruz - najtańsza oferta w regionie![2013-10-29]
Worki na gruz - najtańsza oferta w regionie!

Jesienna promocja! Jeśli prowadzisz budowę lub remont, skorzystaj z usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy cenę usługi, polegającej na odbiorze worka na gruz i odpady budowlane (poj. 1 m3) do najniższej w regionie ceny - zaledwie 99 zł brutto! Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta PGK (tel. 59 843 40 22,  wew. 230, 247, 248, 253, 254) Warto koszystać z usług najlepszych!

UWAGA - Gmina Słupsk - zmiana harmonogramów

Informujemy, że na prośbę mieszkańców, odbiór odpadów zmieszanych w okresie od listopada br. do końca marca 2014r. odbywać się będzie z częstotliwością tak jak dotychczas - co dwa tygodnie. Poniżej przedstawiamy harmonogramy odbioru na listopad i grudzień 2013r.

Informacja[2013-10-18]

Cennik kontenerów oraz worków  gruzowych:

1. Kontener KP-6.

  • przedpłata (kaucja) 230,00 zł
  • wstawienie/zabranie kontenera - 119,50 zł netto
  • odpad gruz czysty - 48,99 zł/t netto
  • odpad zmieszany budowlany - 161,90 zł/t netto

2. Worek gruzowy 1m3 - 99,00 zł brutto

Informacja[2013-10-08]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, dostarczane mieszkańcom ościennych gmin przez pracowników naszej Spółki, mają pojemność 120 l, więc są zgodne ze specyfikacjami stanowiącymi załączniki do umów z poszczególnymi gminami na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych

Jednocześnie informujemy, że różnice w rozmiarach worków do selektywnej zbiórki odpadów, spowodowane były błędem produkcyjnym u naszego dostawcy worków. Pierwsza partia dostawy zawierała worki o pojemności 160 l zamiast 120 l.

W przypadku stwierdzenia, że dostarczana ilość worków jest niewystarczająca informujemy, że dodatkowe worki można pobrać w Urzędach Gmin oraz u Sołtysów poszczególnych miejscowości.

PROMOCJA - używane pojemniki w dobrej cenie![2013-09-26]
PROMOCJA - używane pojemniki w dobrej cenie!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oferuje do sprzedaży używane pojemniki na odpady o pojemności 110 litrów. Cena (w zależności od daty produkcji) od 40 do 100 zł.Biuro Obsługi Klienta PGK
ul. Szczecińska 112
tel. 59 843 40 22
bok@pgkslupsk.pl

Uwaga! Ważna informacja dla mieszkańców[2013-08-12]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje mieszkańców Słupska, że z uwagi na przypadający 15.08.2013 r. dzień wolny od pracy, odbiór odpadów zaplanowany w harmonogramie na ten dzień odbędzie się 14.08.2013 r.

Mieszkańcu – wystaw pojemnik przed posesję[2013-07-30]
Mieszkańcu – wystaw pojemnik przed posesję

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje mieszkańców gmin, na terenie których świadczy usługi w zakresie odbioru odpadów, o konieczności wystawiania pojemników przed posesję. Właściciele nieruchomości na terenie miasta Słupska, Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica, Gminy Trzebielino, Gminy Dębnica Kaszubska i Gminy Główczyce powinni wystawiać pojemniki dzień przed planowanym odbiorem, lub w dzień odbioru do godz. 6:00. Szczegóły dotyczące terminów odbioru odpadów znajdują się w zakładce „Harmonogramy”.

 

 

Oferujemy transport odpadów wielkogabarytowych

Od 1 lipca 2013 r. odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny muszą być usuwane z posesji przez właścicieli, zarządców lub administratorów nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługę transportu wyżej wymienionych odpadów.

Sprzedaż pojemników na odpady komunalne[2013-07-11]
Sprzedaż pojemników na odpady komunalne

Informujemy, że w Biurze Obsługi Klienta PGK przy ul. Szczecińskiej 112 można zakupić pojemniki na odpady komunalne. Aktualnie w ofercie naszego Przedsiębiorstwa znajdują się pojemniki o wielkości 120l (189 zł) oraz 240l (240 zł). Zapraszamy!

Zmiana harmonogramu w Gminie Słupsk[2013-07-03]

Informujemy, że harmonogram nr 2 w Gminie Słupsk został poddany drobnej korekcie. Harmonogram obejmuje część Siemianic oraz Jezierzyc i jest dostępny do pobrania w zakładce "Harmonogramy". Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Nowe harmonogramy odbioru odpadów

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku zachęca wszystkich mieszkańców Słupska, Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica, Gminy Główczyce, Gminy Dębnica Kaszubska oraz Gminy Trzebielino do zapoznania się ze szczegółowymi harmonogramami wywozu odpadów. Nowe harmonogramy obowiązują od 1 lipca 2013 r.

Powierzchnia reklamowa do wynajęcia - pozwól, by Cię zauważono!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ogłasza konkurs ofert na wynajem powierzchni reklamowej przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku. Powierzchnia o całkowitych wymiarach 18,4m x 7,4m (ok. 136 m²) znajduje się w jednej z najczęściej uczęszczanych lokalizacji w mieście. Reklama będzie doskonale widoczna z obu kierunków ul. Szczecińskiej, a w okresie jesienno-zimowym również z ul. Sobieskiego.

Ogłoszenie – sprzedaż drukarek

Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że przeznaczył do sprzedaży wycofane z użytkowania w PGK drukarki. Szczegóły po kliknięciu „więcej”.

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3298633
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl