niedziela, 23 września 2018
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Oferty pracy

Oferta pracy - Referent ds. edukacji ekologicznej
[2018-08-27]

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE NA STANOWISKO 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku ogłasza konkurs na stanowisko Referent ds. edukacji ekologicznej 

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE NA STANOWISKO 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku ogłasza konkurs na stanowisko Referent ds. edukacji ekologicznej 

 

 

Zakres obowiązków :

 1. Organizacja konkursów ekologicznych skierowanych do dzieci i młodzieży z terenu Słupska i regionu.
 2. Organizacja akcji edukacyjno- ekologicznych.
 3. Redagowanie i aktualizacja strony internetowej Przedsiębiorstwa
 4. Przygotowywanie materiałów marketingowych.
 5. Wyszukiwanie, zgłaszanie spółki w ogólnopolskich i regionalnych konkursach branżowych, gospodarczych, ekologicznych i edukacyjnych.
 6. Współpraca z regionalnymi stacjami telewizyjnymi w zakresie promowania usług i osiągnięć spółki.
 7. Bieżące monitorowanie rynku regionalnych mediów i nawiązywanie współpracy a nowo powstającymi mediami.
 8. Organizacja stoisk wystawowych oraz ustalanie warunków udziału PGK podczas imprez o charakterze lokalnym, regionalnym i krajowym.
 9.  Propagowanie i wdrażanie edukacji ekologicznej, skierowanej do mieszkańców Słupska i regionu.
 10.  Opracowywanie projektów informatorów, ulotek, filmów edukacyjno- ekologicznych, upominków i gadżetów ekologicznych zawierających reklamę firmy.
 11. Organizacja działalności edukacyjnej w różnorodnych formach: warsztatów jedno i kilkudniowych, akcji, festynów, konkursów, imprez ekologicznych, itp. oraz dla różnych poziomów wiekowych,
 12. Przygotowywanie materiałów edukacyjnych: konspektów, scenariuszy, programów zajęć oraz publikacji o charakterze edukacyjnym,
 13. Współpraca ze szkołami, bibliotekami, stowarzyszeniami, lokalnymi samorządami w zakresie edukacji ekologicznej,
 14. Udział w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na realizację zadań, programów i projektów edukacyjnych.

 

Oczekiwania pracodawcy :

 • Wykształcenie wyższe o kierunku ekologicznym, ochrona środowiska lub pokrewne
 • Umiejętność prowadzenia praktycznych zajęć z zakresu edukacji ,
 • Doświadczenie w przygotowywaniu zajęć dydaktycznych, prezentacji multimedialnych w zakresie ochrony środowiska oraz szeroko rozumianej edukacji ekologicznej,
 • Odpowiedzialność, rzetelność, operatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
 • „Lekkie” pióro.
 • Prawo jazdy kat.B

 

Oferujemy :

 • Umowa o pracę - pełny etat
 • Pracę w aktywnym zespole
 • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Stabilne zatrudnienie
 • Pakiet medyczny
 • Atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagane dokumenty:

list motywacyjny

CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: edyta.ryjewska.fk@pgkslupsk.pl., bądź osobiście na biuro podawcze spółki lub bezpośrednio do sekcji kadr w terminie do 10.09.2018 r.

            Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku ul .Szczecińska 112_ zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku ul. Szczecińska 112. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku ul. Szczecińska 112 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail sekretariat@pgkslupsk.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu rozstrzygnięcia konkursu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 360 dni od momentu rozstrzygnięcia konkursu. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 360 dni od momentu rozstrzygnięcia konkursu.

Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione podwykonawcom związanym z PGK Sp. z o.o. w Słupsku umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych, np. kancelarie radców prawnych, firmy informatyczne.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail sekretariat@pgkslupsk.pl .

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Wirtualny Spacer - Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie
Porządne Pomorze
liczba odwiedzin: 3300661
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl