wtorek, 25 października 2016
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Strona główna

PGK Sp. z o.o. w Słupsku ogłasza otwarty konkurs dla wszystkich słupszczan i mieszkańców Ziemi Słupskiej na nazwę dla powstającego "Cmentarza dla zwierząt domowych". Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału - do wygrania atrakcyjne nagrody! Szczegóły dotyczące konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są po kliknięciu "więcej".

Zachęcamy do zakupu chryzantem

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zachęcamy do zakupu chryzantem z naszego ogrodnictwa w Bierkowie. Kwiaty można nabyć w Biurze Obsługi Klienta PGK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku (sprawdź godziny otwarcia). Dostępne chryzantemy:
- kuliste - 7 zł/szt.
- drobnokwiatowe - 6 zł/szt.

Serdecznie zapraszamy!

Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-19]

Informujemy, że Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku podjęła uchwałę w sprawie przeprowadzenia dodatkowej rozmowy kwalifikacyjnej w postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. W rozmowie udział weźmie dwóch kandydatów, którzy według ilości uzyskanych punktów zostali sklasyfikowani najwyżej. 

Weź udział w konkursie - Gospodarka Komunalna Dziś i Jutro

Serdecznie zachęcamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie "Gospodarka Komunalna Dziś i Jutro". Wystarczy przygotować prezentację multimedialną wpisującą się w temat konkursu, aby stworzyć sobie szansę na zwycięstwo. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody o łącznej wartości aż 6000 zł!

Ogromny sukces PGK i całej Ziemi Słupskiej!

Drodzy słupszczanie i mieszkańcy Ziemi Słupskiej - dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza Spółka odniosła niebywały sukces w Konkursie o Puchar Recyklingu. PGK Sp. z o.o. w Słupsku zdobyło główne nagrody i wyróżenienia aż w sześciu kategoriach, w tym najważniejsze trofeum w najbardziej prestiżowym Liderze Recyklingu. Wasze starania w zakresie selektywnego zbierania odpadów zostały dostrzeżone przez niezależne, ogólnopolskie gremium, które potwierdziło, że Ziemia Słupska ekologią stoi!

Na badanie sprawozdania finansowego Spółki za 2016 r. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Komunikat Rady Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-05]

Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki odbędą się 10 października 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Słupsku (sala nr 110) od godz. 13:30. Regulamin Postępowania Kwalifikacyjnego dopuszcza obecność w trakcie rozmów obserwatorów.

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-10-04]

Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wymogi formalne spełnili następujący kandydaci:

Ewa Bednarska (Słupsk)
Andrzej Białous (Gdynia)
Jan Gurgun (Kobylnica)
Adam Sędziński (Słupsk) 

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci w Słupsku

Już 5 września  2016 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Informujemy, że ogłoszony został konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Porządne Pomorze
Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 2262758
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl