piątek, 30 września 2016
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Strona główna

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci w Słupsku

Już 5 września  2016 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Informujemy, że ogłoszony został konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Rodzinny Piknik Ekologiczny w Czołpinie

W sobotę 6 sierpnia na terenie byłej jednostki wojskowej w Czołpinie odbył się IV Rodzinny Piknik Ekologiczny połączony z obchodami Wielkiego Dnia Pszczół. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody zdarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu i turystów. Jednym ze współorganizatorów imprezy było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku.

Ogłoszenie[2016-07-27]

Rada Nadzorcza w dniu 26.07.2016 r. po konsultacji wyników postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu z Prezydentem Miasta Słupska będącym Zgromadzeniem Wspólników Spółki,  uznała że żaden z czterech kandydatów uczestniczących w tym postępowaniu nie spełnił wymagań do powierzenia funkcji Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-07-15]

Informujemy, że w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku wymogi formalne spełnili następujący kandydaci:

Andrzej Białous (Gdynia)
Iwona Falkowska (Słupsk)
Grażyna Piątek (Widzino)
Anna Wojciechowska (Słupsk)

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

18 czerwca 45 dzieci naszych pracowników uczestniczyło w zorganizowanej przez PGK Sp. z o.o. w Słupsku wycieczce do Gdańska. Program obejmował m.in. spacer po starym mieście, pobyt w manufakturze słodyczy, zajęcia edukacyjne w Centrum Nauki Hewelianum oraz wizytę w ZOO w Oliwie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wycieczki.

Poszukujemy pracowników na stanowisko - ładowacz[2016-06-24]

Informujemy, że prowadzimy nabór na stanowisko: ładowacz nieczystości stałych. CV (życiorys z przebiegiem pracy zawodowej) należy składać osobiście w Dziale Kadr PGK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku, lub mailowo pod adres sekretariat@pgkslupsk.pl.

Nagrodziliśmy eko-przedszkolaków!

22 czerwca w Słupskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu ekologicznego "Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie", zorganizowanym przez PGK przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Słupsku, Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica oraz firm Sommer i King. W sumie wyróżniliśmy i nagrodziliśmy 56 dzieci.

Odpadowe „in-house” nie w Słupsku

Pragniemy sprostować wprowadzające w błąd informacje, dotyczące zamówień typu in-house, które w ostatnim czasie pojawiają się w lokalnych mediach oraz w wypowiedziach osób publicznych. PGK Sp. z o.o. w Słupsku nie będzie mogło otrzymywać zleceń pozaprzetargowych w ramach in-house od właściciela – miasta Słupska.

Oferta sprzedaży - szafki ubraniowe

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert zakupu metalowych szafek ubraniowych. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Porządne Pomorze
Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 2228309
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl