piątek, 27 maja 2016
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Strona główna

Zmiany w Radzie Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku[2016-05-20]

Informujemy, że z członkostwa w Radzie Nadzorczej PGK Sp. z o.o. w Słupsku zrezygnowali Pan Marek Szerszenowicz (Przewodniczący Rady Nadzorczej) oraz Pan Aleksander Czapski (Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej).

Oświadczenie złożone 18 maja 2016r. na Walnym Zgromadzeniu PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Cała branża spotyka się na Ziemi Słupskiej

W dniach 11-14 maja 2016 r. w Ustce odbędzie się 48. Zjazd Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Gospodarzami Zjazdu są Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Ustce.

Zapraszamy na Dzień Bez Śmiecenia 2016

11 maja kolejny raz obchodzić będziemy „Dzień bez śmiecenia”. Z tej okazji Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oraz Miasto Słupsk po raz szósty  organizują akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Odpady będzie można wymienić na rośliny balkonowe, a także  ogrodowe. Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie PSZOK Bałtycka EkoPrzystań przy ul. Bałtyckiej 11A w Słupsku. Koordynatorem „Dnia bez śmiecenia” w Polsce jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Zapraszamy na II Kobylnicką Garażówkę

„Garage sale” to stary zwyczaj praktykowany w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a od jakiegoś czasu coraz bardziej popularny również w Polsce. W ubiegłym roku podobne wydarzenie zorganizowano w Kobylnicy. Przed nami kolejna edycja tej imprezy, która tym razem zostanie wzbogacona o nowe atrakcje, przy współudziale PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Słupsku

4 kwietnia 2016 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Na sprzedaż - wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzęt stomatologiczny

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert zakupu sprzętu stanowiącego wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzętu stomatologicznego. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Słupsk

Informujemy, że 17 marca rozpoczyna się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV i AGD na terenie Gminy Słupsk. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami.

Ponadto informujemy, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Słupska odbędzie się w kwietniu. W najbliższych dniach opublikujemy jej harmonogram.

Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań[2016-03-08]
Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia. Niech uśmiech i zadowolenie towarzyszy Wam każdego dnia, a wszelkie troski i kłopoty odejdą w niepamięć. Życzę także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, nieustającej radości z życia oraz spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

Szkolenie operatorów HDS

6 lutego w PGK odbyło się praktyczne i teoretyczne szkolenie dla 31 kierowców i mechaników z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń HDS typu Cargo. Szkolenie miało na celu rozszerzenie wiedzy załogi odnośnie prawidłowego użytkowania hydraulicznych dźwigników samochodowych, zasad bezpieczeństwa i przeglądów konserwacyjnych. Samochody wyposażone w HDS są przez naszą firmę wykorzystywane na co dzień przy odbiorze odpadów selektywnie zbieranych oraz worków gruzowych.

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Porządne Pomorze
Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 2030176
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl